cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Samsung s10

(Topic created on: 03-29-2021 02:42 AM)
165 Views
generalwizard
Active Level 6
Options
Galaxy S

Aldığıma pişmanım android 10 kullanıyordum bugün yanlışlıkla 11 e güncelledim telefon yanıyor şarj 1 1 gözle görülür şekilde düşüyor ve çok yavaş çalışıyor. Bu ne zaman düzelecek bilgisi olan varmı. Ne zaman güncelle gelir

13 Comments
rasit
Active Level 7
Galaxy S
Exynos un klasik sorunu ısınma kronik bir problem korkma samsung bey Exynos islemci kullandığı için o telefonda aklınızda bulunsun samsung telefon alacaklar exynos islemciden uzak dursunlar onun yerine sorun yaşamamak için snapdragon işlemcili telefonları tercih edin
generalwizard
Active Level 6
Galaxy S
S10 kullananlar başka ne yaptılar. Yada eskisi gibi düzeldimi telefonlari
0 Likes
atakanka
Active Level 8
Galaxy S
Bende s10 kullanıyorjm ilk güncelledikten sonra güncellemenin olduğu gün ısınma oldu sonrasında geçti sıfırlamanızı öneririm eğer olmazsa hard reset sonraki aşama ise samsung teknik sevrisi
0 Likes
Solution
User0000002
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba generalwizard,

Ben Lacivert, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

İncelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

target=_blankhttps://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!...

Teşekkürler.
MOD​

0 Likes