cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Samsung s10 kamera çalışmıyor 4K video kamera çalışmıyor son güncellemeden sonra

(Topic created on: 03-28-2020 10:21 AM)
1552 Views
tropikall
Active Level 3
Options
Galaxy S
En Son güncellemeden sonra Samsung s10 arka kamera çalışmıyor 4K video kamera çalışmıyor son güncellemeden sonra Kitleniyor video çekmiyor video sabitlemeyide açınca  çıt  çıt  çıt kameradan ses geliyor arka kamera 4K  en son ayarda deneyen varmi son güllerden sonra birde bu Samsung yetkililerine nasıl ulaşacak UHD (60 fsp) en üst  ayar kitleye yaptırıyor 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Topraks9plus
Expert Level 5
Galaxy S
kameraya gir kamera ayarlarında aşağıya in fabrika ayarlarına dön
ise yaramazsa kameranın üzerine basılı tut uygulama bilgilerine bas sonra depolamaya bas ,veriyi sildikten sonra düzelebilir
onlarda olmazsa fabrika ayarlarına dön
ayarlar,genel yönetim ,sıfırla ,fabrika ayarlarına sıfırla 😉

View solution in context

13 Comments
generalwizard
Active Level 6
Galaxy S
bende güncellemeden sonra bişey yok ama sadece 60fps de karıncalanma oluyor
0 Likes
tropikall
Active Level 3
Galaxy S
telefon nedir birde o en üst ayarda video sabitleme açsana bi bendede bisey yoktu güncellemeden sonra video çekeyim dedim.en üst ayara getirdim kitleniyor
0 Likes
Seko72
Beginner Level 2
Galaxy S
tropikall dostum bende de aynı sorun var. sanırım güncelleme bekleyeceğiz.
0 Likes
tropikall
Active Level 3
Galaxy S
aynenn dün akşam farkına vardım bu telefonun en büyük özelliği zaten 4K böyle bir problem yaşatması istenmeyen bir durum ön kameraya 4K geldi HDR geldi güzel oldu ama arka kamera gitti
0 Likes
Seko72
Beginner Level 2
Galaxy S
s20 Ultra ya geçelim diye yapıyorlar bence 😀
0 Likes
tropikall
Active Level 3
Galaxy S
kameranın Fabrika ayarlarına geri dön bir dene bakalım düzelmesi lazım benimki oldu gibi buradan bir arkadaş yardımcı oldu sağolsun
0 Likes
Solution
Topraks9plus
Expert Level 5
Galaxy S
kameraya gir kamera ayarlarında aşağıya in fabrika ayarlarına dön
ise yaramazsa kameranın üzerine basılı tut uygulama bilgilerine bas sonra depolamaya bas ,veriyi sildikten sonra düzelebilir
onlarda olmazsa fabrika ayarlarına dön
ayarlar,genel yönetim ,sıfırla ,fabrika ayarlarına sıfırla 😉
tropikall
Active Level 3
Galaxy S
bu güzeldi peki seninkinden bisey varmı hepsini yapıp tek tek test edeceğim Tekrardan çok sağ ol
Topraks9plus
Expert Level 5
Galaxy S
ne demek rica ederim
bende s9 plus var daha one uı 2.1 gelmedi ama nisanda gelince göreceğiz bakalım
sana tavsiyem smart switch den güncelle telefonu bilgesayardan
hem daha sağlıklı hemde bu gibi hatalar yasamazsın ben bilgesayardan smart switch den güncelliyorum ve hiçbir sorunla karşılaşmıyorum tavsiye ederim