cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Samsung s10 ekran kendi kendine dokunuyor

(Topic created on: 03-07-2021 02:52 PM)
619 Views
Murat209214
Beginner Level 4
Options
Galaxy S

Ekran çok hafif nemli olduğu zaman kendi kendine dokunmaya başlıyor. 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
User0000004
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba Murat209214,

Ben Turkuaz, Samsung forum moderatörüyüm. Öncelikle, böyle bir durum yaşadığınız için üzgünüm.

• Cihazınızın dokunmatik ekranını koruyan herhangi bir ekran koruyucu bulunuyorsa çıkartıp tekrar kontrol edebilirsiniz.

• Dokunmatik ekrana, ekran koruyucusu veya isteğe bağlı aksesuarlar takarsanız, dokunmatik ekran düzgün çalışmayabilir.

• Cihazınızın yazılımının en yeni sürüme güncellendiğinden emin olun.

• Dokunmatik ekran nemli ortamlarda veya suya maruz kaldığında arızalanabilir.

Sorun halen çözülmezse;

Cihazınızın yazılım sürümü güncelse ve Samsung Members uygulaması içerisinden "Yardım Alın > İnteraktif Kontroller > Dokunmatik Ekran" bölümünden test ettiğinizde, donanımsal bir sorun gözükmüyorsa, incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

target=_blankhttps://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!...

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

7 Comments
sılag
Beginner Level 3
Galaxy S
ben ayarlardan kapattim
Galaxy S
Ayarlar'dan ekran yaz ve ekran zaman aşımı yazana bas alta git yanlışlıkla dokunma koruması yazacak ve onun altındakini de aç.

Çözümümü kabul edersen sevinirim.

İyi günler dilerim.
Galaxy S
Bunların ikisini de açacaksın kardeşim.

20210307_152752.jpg

Murat209214
Beginner Level 4
Galaxy S
yardımın için teşekkür ederim ancak ikisi de açık durum da zaten.
0 Likes
Galaxy S
O zaman bir sorun var sanırım.
Murat209214
Beginner Level 4
Galaxy S
bence de sorun var. ekran hafif nemli olunca kafasına göre kendi kendine dokunmaya başlıyor
Solution
User0000004
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba Murat209214,

Ben Turkuaz, Samsung forum moderatörüyüm. Öncelikle, böyle bir durum yaşadığınız için üzgünüm.

• Cihazınızın dokunmatik ekranını koruyan herhangi bir ekran koruyucu bulunuyorsa çıkartıp tekrar kontrol edebilirsiniz.

• Dokunmatik ekrana, ekran koruyucusu veya isteğe bağlı aksesuarlar takarsanız, dokunmatik ekran düzgün çalışmayabilir.

• Cihazınızın yazılımının en yeni sürüme güncellendiğinden emin olun.

• Dokunmatik ekran nemli ortamlarda veya suya maruz kaldığında arızalanabilir.

Sorun halen çözülmezse;

Cihazınızın yazılım sürümü güncelse ve Samsung Members uygulaması içerisinden "Yardım Alın > İnteraktif Kontroller > Dokunmatik Ekran" bölümünden test ettiğinizde, donanımsal bir sorun gözükmüyorsa, incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

target=_blankhttps://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!...

Teşekkürler.
MOD