cancel
Showing results for
Search instead for
Did you mean:

Original topic:

Samsung s serisi i癟in mini yi geri getirmeli

(Topic created on: 03-26-2024 10:35 PM)
85 Views
Denoiz
Active Level 6
Options
Galaxy S
(Galaxy mini yi d繹nem gerei dahil etmiyorum) Samsung S serisi mini telefonunu s3 ile tan覺tt覺 sonra s4 sonra s5 idi, yanl覺 hat覺rlam覺yorsam s4 mini plus gibi bir modeli daha vard覺 her neyse, sonra s6 癟覺kt覺 癟覺kmadan 繹nce mini s繹ylentileri vard覺 ama mini 癟覺kmad覺 birdaha belki ara modellerinde 癟覺km覺t覺r ama s serisi i癟in devam覺 gelmedi.

Zaman覺nda bu telefonlar ger癟ekten 癟ok kullan覺l覺yd覺 o zaman覺n s telefonlar覺 da tombul tombul oluyordu mini daha zarif ve fit idi.

u zamanda ger癟ekten k羹癟羹k kompakt ayn覺 zamanda elegant ve kullan覺l覺 bir telefon olmal覺 evet bunu samsung yapabilir. 羹nk羹 sayd覺覺m kriterler samsung s serisi telefonlar覺na has birey. 
Ayr覺ca mini telefonlar as覺l ana modele k覺yasla d羹羹k fiyata sahipti 繹rnek veriyorum s4 zaman覺nda 1900 tl diyelim s4 mini 1.100 veya 1.200 tl gibi biraz daha d羹羹k maliyet ile sat覺l覺yordu 2014 y覺l覺nda vatan bilgisayarda hat覺rlad覺覺m kadar覺yla sat覺n ald覺覺m覺z fiyat 1.200 gibiydi. 
.
Velhas覺l kelam Samsung ana S serisine mini konfig羹rasyonunu ekleyerek 4. Se癟eneini (fe saym覺yorum) sunabilir bu sayede daha 癟ok kii s serisi deneyimini yaayabilir s覺rf bunun i癟in deil insanlar覺n elinde kaba saba tabak gibi telefonlar g繹rmek yerine mini telefonlar覺 g繹rmek daha ho olur.
Eski g羹zel g羹nleri hat覺rlay覺n.
Yorumlar覺n覺z覺 bekliyorum tart覺al覺m. 
Denoiz
Active Level 6
Galaxy S
Mini serisi telefonlar 4,5 in癟 oluyor genelde
Emirhan_S23
Active Level 6
Galaxy S
4.5 in癟 g羹n羹m羹z i癟in 癟ok k羹癟羹k hocam 6 in癟 ideal 5.5 de hadi zorlayal覺m ama 4.5 癟ok k羹癟羹k
Denoiz
Active Level 6
Galaxy S
Dorudur ekrandaki tuu da hesaba katmal覺yd覺m evet k羹癟羹k ka癟覺yor baya
Denoiz
Active Level 6
Galaxy S
Ben model sadeliinden yanay覺m gerek reklam olsun gerek isim olsun psikolojik anlamda insana etkisi var.
Galaxy S
S4 mini必
Yavuz86
Active Level 8
Galaxy S
Bencede g羹zel olur. Bende k羹癟羹k boyutlu telefonlardan holan覺yorum. Mesela s23 mini 癟覺ksa ilk alacak kiilerden biri ben olurum herhalde.
Alfat羹rk
Expert Level 5
Galaxy S
S25 ultra umar覺m iki versiyonlu olur 6.4 inch ve 6.9 inch
Denoiz
Active Level 6
Galaxy S
Sivri hatlar覺 houma gitmiyor tabak desem yeridir.
Alfat羹rk
Expert Level 5
Galaxy S
Renkler ve zevkler tart覺覺lmaz diyorum
Denoiz
Active Level 6
Galaxy S
K羹癟羹k boyutlarda ho durabilir belki ama o boyutta hay覺r :) normal s serisinin hatlar覺 tam benim istediim gibi.