cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Samsung pişmanlıktır s20 fe

(Topic created on: 07-31-2022 12:07 AM)
67 Views
jojkhyfch
Active Level 3
Options
Galaxy S

Dün ayı fotoğrafladım net bir şekilde çekim yaptım. Bugün çekim yapayım dedim,ayı fotoğraflamak bir yana dursun fotoğraftaki çamurlanmadan ayı seçemedim bile. 

image

image

7 Comments
MuzoS23
Expert Level 2
Galaxy S
Ay çok ince olunca odaklanmak da çok zor oluyor
Mustafa3437
Expert Level 5
Galaxy S
Lensi temizledin mi ?
Fotoğraf için 30x e kadar yakınlastırdın mı?
Sağ üstte stabilizasyon var 30x deyken orası sarı olunca ekrana dokunup aya odaklaman lazım. Bu ayarları yapınca böyle bir görüntü çıkması mümkün değil.
Ayın şekli de tam fotoğraflik degil ondan olabilir. Yapay zeka algılamıyordur.
Besiktask
Active Level 7
Galaxy S
Lens temiz olmayabilir bide 30x herzaman tam net çekmiyor.bu ay çekmede moda heralde 🙂
Galaxy S
Aynı cihaz 20220715_000047_52959_1657832448.jpg20220715_000031_52957_1657832432.jpg
jojkhyfch
Active Level 3
Galaxy S
Tam ayı bende çekiyorum ama yeni ayı çekmiyor
Galaxy S
Bende yarım ay da varda bulamadım onu bulursam atarim ama sizin çekmeye çalıştığınız da çok küçük bi ay bi zahmet kötü ceksin
Solution
Karasu
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba jojkhyfch,

Konu ile ilgili olarak, Samsung Members uygulaması içerisinden "Destek > Tanılama > Kamera" bölümünden kontrol ettiğinizde, donanımsal bir sorun gözükmüyorsa "Ayarlar > Uygulamalar > Kamera > Depolama > Veriyi Sil" menüsel işlemlerini yaptıktan sonra, cihaz kamerasını tekrar test ediniz. Cihaz kamerasında farklı sorunlar da varsa, incelememiz için görsellerle birlikte, Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, hata raporu gönderebilmek için aşağıdaki linkteki adımları takip edebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.
MOD