cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Samsung mu iphone mu?

(Topic created on: 12-15-2022 10:56 PM)
293 Views
Mustafaözcan
Active Level 3
Options
Galaxy S

Sizin iphone veya başka bir Android telefon yerine samsung tercih etme sebebiniz nedir?Ben arayüzünü ve kullanımına aşina olduğum için tercih ettim.Ayriyeten uzatılmış güncelleme sözü de etkili oldu.Esimin iphone 11 ini satıp yurtdisi 14 pro almıştık.Kamera farkı haricinde ben gözle görülür bir **bleep** gorememistim.Youtube daki karşılaştırmalar bakarsak s22 ultra aldım.Haliyle evde arada bir iphone la karşılaştırma yapıyorum.😊Ön kamera iphone daha iyi.Detaylari daha iyi veriyor.Arka kamera da iphone daha canlı renkler gösteriyor ama daha sarimtirak.Onceki samsung modellerinde resimler daha hoş görünsün diye samsungun uyguladığı renkleri abartmak gibi.Zoom işine hiç girmiyorum.Iki telefonda gayet hizli.Kısacası hiç iphone almadım diye bir pişmanlığım olmadı. Var mi başka deneyen arkadaslar😊😅

22 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
İphone 11 mi derdin S21 mi
S21 kat kat iyi
tolgaS20FE
Expert Level 1
Galaxy S
İphone bence yazılım bakımından daha üstün donanımsal konusu tartışılır
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
İos çok çok başarılı stabil optimize olabilir ama fiyata bakılırsa S21 kazanıyor.
İphone 11 HD LCD 324ppi 60hz ekran çok kötü
Mustafaözcan
Active Level 3
Galaxy S
Iphonelarda olay stabilite eyvallah ama.arayüz,müzikler falan herseyi aynı neredeyse.11 den 14 e geç çok bir değişiklik olmuyor.Sıkıcı oluyor biryerden sonra
miRx0
Active Level 6
Galaxy S
Bana göre sadece Samsung ama şu şekilde bu güncelleme yani android güncellemelerinde ayarsız olması ve müşteri memnuniyeti olmaması kulak arkası yapmaları hiç hoş değil
HaşimA22
Expert Level 5
Galaxy S
Samsung kullanmamın 3 sebebi var

1-)Giriş segment dışında orta-alt segment cihazları bile iş görüyor
2-) bu sebep aslında ios-android e giriyor ama pc de ki age of empires cs 1.6 gibi nostaljik oyunları oynama imkanı veriyor
3-) Elbette asıl ön plana çıkan sebep budur ki yazılımını beğeniyorum hatta bu yüzden başka arayüze geçmeyi düşünmüyorum
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Samsung tabiki
twibtil
Active Level 8
Galaxy S
samsung tercih etmemin sebebi paramin bu kadar olmasi😂 bazen keske ikinci el iphone x alsaydim diyorum ama is isten gecti artik. telefonumdan hicbir sikayetim yok bence harika ama ios bir baska, simdi olsa dedigim gibi iphone x alirdim
AHMET_
Active Level 7
Galaxy S
Birebir katılıyorum aklımdakileri yazmışsınız 8plus bile hala birçok android telefondan daha yüksek performans gösteriyor tabi samsungta gayet başarılı