cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Samsung malsef olmadığı kadar mağdur etti

(Topic created on: 09-07-2022 11:12 AM)
126 Views
chn_ylmz
Active Level 1
Options
Galaxy S

2 eylülden beri cihazımda güncelleme sonrasında şarj sorunu yaşıyorum Çağrı merkezini aradım uzaktan yardım ile bağlandılar Hatta telefonumu da sıfırladım Maalesef hala şarj olma konusunda sorun yaşıyorum en yakın teknik servise yönlendiriyorlar teknik servisle de 20 gün süre veriyor ve Bu cihazda 10 gün içerisinde tamir olmazsa yedek cihaz veriyorlar Benim ikinci bir Cihazım olmadığını söylediğimde de yapabileceğimiz bir şey yok cevabını alıyorum şimdi telefonunu güncellemesi ile berbat eden Samsung'un suçu mu bu yoksa tüm her şeyiyle orijinal ürün kullanan benim suçum mu?  Samsung sanıyorum seninle bu son karşılaşmamız olacak bir daha ikinci bir Samsung cihazımı olmayacak...

4 Comments
jaxon
Active Level 4
Galaxy S
Bende uzun zaman sonra Samsung almıştım pişman oldum yeni bir telefon seçip bunu satmayı düşünüyorum
0 Likes
chn_ylmz
Active Level 1
Galaxy S
Bende iphone sevmem ama bu sorun çözülmez ise iphone geçiş yapacağım, eşim 11 kullanıcısı bu tarz sorunlar ile karşılaşmadık en azından...
0 Likes
Efiosa
Active Level 6
Galaxy S
Arkadaşlar öncelikle belirteyim Samsung'da olan bazı sorunlar elmada da var. İnternetten araştırırsanız yabancıların elma 13 pro maxi ekranda iz bırakıyor. Burn-in, ısınma, donma, şarjın hızlı bitmesi gibi sorunlar mevcut. Yine de binlerce lira verip pişman olmak istiyorsanız sizin tercihiniz.
0 Likes
chn_ylmz
Active Level 1
Galaxy S
Zaten sevmediğimi yazdım çok büyük aman aman son model olsun gibi bir takıntimda yok stabil seri bir cihaz işimi görürür 11 de sorun yaşamadık 1 yıldır , hayır hiç bir yetkili görmüyormu yazılanları hicmi dikkate alınmıyor burası sadece bizlerin yazışma alanımı anlayamadım ...
0 Likes