cancel
Showing results for
Search instead for
Did you mean:
Resolved! Solved

Original topic:

Samsung klavye

(Topic created on: 11-29-2022 06:12 PM)
imek52
Active Level 3
Options
Galaxy S

Arkadalar SAMSUNG S20 FE EXNOX kullanan varsa bana d繹nenilirmi ya bu klavye cihaz覺 2 y覺ld覺r kullaniorum hala tular覺 yanli alg覺l覺yor sorun ney bilmiom bir t羹rl羹 d羹zeltemediler ay覺p yahu 12 neyse kos koca android 13 geldi hala ayni insan bu durumu d羹zeltir be madur oluyol bazen azizliine d羹羹yom klavyenin ama googlenin klavyesinde d羹zg羹n bu durum sadece samung klavye baka tular覺 alg覺l覺yor sizdede varsa yorumda bulual覺m...?

9 Comments
Mustafa3437
Expert Level 5
Galaxy S
arjdayken daha 癟ok mu oluyor ? Orjinal 15 watt arj cihaz覺n覺 m覺 kullaniyorsunuz ?
imek52
Active Level 3
Galaxy S
Hay覺r normal kullanirken oluyor arjda hi癟 kullanmam telefonu arj cihaz覺mda 25 wat orjinal
Mustafa3437
Expert Level 5
Galaxy S
Ben de 25 watt arj cihaz覺 al覺nca dokunmatik sorunu yaad覺m. Sonra bakt覺m ki 25 watt arj cihaz覺m yan sanayiymi orjinal deilmi. Dokunmatii bozduunu g繹rd羹m. Sizin arj cihaz覺n覺z覺n orjinal olduundan emin misiniz acaba 癟羹nk羹 piyasada 癟ok fazla yan 羹retim var.

Eer garanti bitmediyse ekran deiimi yap覺n.
imek52
Active Level 3
Galaxy S
Watan dan ald覺m samsung garantili evet eminim
imek52
Active Level 3
Galaxy S
Cihaz覺 sonradan ald覺m ayr覺ca 15 wat kendi kutusundan 癟覺kan da ayn覺 sorun yani makinayla olsa 2 sindede ayniydi durum yani
imek52
Active Level 3
Galaxy S
Ben fabrikaka hatas覺 olduunu inan覺yorum art覺k zaten bu exnos modeller hep hatal覺 ayr覺ca normal bir gezinmede bile 覺s覺n覺yor cihaz覺m her t羹rl羹 illet var yani
Mustafa3437
Expert Level 5
Galaxy S
Vatansa orjinaldir :) Garantisi bitmediyse ekran degisimi yap覺l覺r. Bitmemistir umar覺m :)
imek52
Active Level 3
Galaxy S
Malesef必
Solution
Manavgat
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba imek52,

Durumun, uzaktan eriim ile kontrol edilmesi gerekiyor. Uzaktan eriim ilemi i癟in aa覺daki link 羹zerinde bulunan y繹nergeleri takip edebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/remoteservice/

Teekk羹rler.
MOD

0 Likes