cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Samsung klavye

(Topic created on: 11-29-2022 06:00 PM)
101 Views
Şimşek52
Active Level 3
Options
Galaxy S

Arkadaşlar SAMSUNG S20 FE EXNOX kullanan varsa bana dönenilirmi ya bu klavye cihazı 2 yıldır kullaniorum hala tuşları yanliş algılıyor sorun ney bilmiom bir türlü düzeltemediler ayıp yahu 12 neyse kos koca android 13 geldi hala ayni insan bu durumu düzeltir be madur oluyol bazen azizliğine düşüyom klavyenin ama googlenin klavyesinde düzgün bu durum sadece samung klavye başka tuşları algılıyor sizdede varsa yorumda buluşalım...?

9 Comments
Mustafa3437
Expert Level 5
Galaxy S
Şarjdayken daha çok mu oluyor ? Orjinal 15 watt şarj cihazını mı kullaniyorsunuz ?
Şimşek52
Active Level 3
Galaxy S
Hayır normal kullanirken oluyor şarjda hiç kullanmam telefonu şarj cihazımda 25 wat orjinal
Mustafa3437
Expert Level 5
Galaxy S
Ben de 25 watt şarj cihazı alınca dokunmatik sorunu yaşadım. Sonra baktım ki 25 watt şarj cihazım yan sanayiymiş orjinal değilmiş. Dokunmatiği bozduğunu gördüm. Sizin şarj cihazınızın orjinal olduğundan emin misiniz acaba çünkü piyasada çok fazla yan üretim var.

Eğer garanti bitmediyse ekran değişimi yapın.
Şimşek52
Active Level 3
Galaxy S
Watan dan aldım samsung garantili evet eminim
Şimşek52
Active Level 3
Galaxy S
Cihazı sonradan aldım ayrıca 15 wat kendi kutusundan çıkan da aynı sorun yani makinayla olsa 2 sindede ayniydi durum yani
Şimşek52
Active Level 3
Galaxy S
Ben fabrikaka hatası olduğunu inanıyorum artık zaten bu exnos modeller hep hatalı ayrıca normal bir gezinmede bile ısınıyor cihazım her türlü illet var yani😊
Mustafa3437
Expert Level 5
Galaxy S
Vatansa orjinaldir :) Garantisi bitmediyse ekran degisimi yapılır. Bitmemistir umarım :)
Şimşek52
Active Level 3
Galaxy S
Malesef🥲
Solution
Manavgat
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba Şimşek52,

Durumun, uzaktan erişim ile kontrol edilmesi gerekiyor. Uzaktan erişim işlemi için aşağıdaki link üzerinde bulunan yönergeleri takip edebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/remoteservice/

Teşekkürler.
MOD

0 Likes