cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Samsung,gelecekteki yazılım güncellemesiyle S22Ultra Kamera kalitesini arttırack

(Topic created on: 04-06-2022 11:40 AM)
RecepF
Expert Level 5
Options
Galaxy S

Samsung, gelecekteki yazılım güncellemesiyle Galaxy S22 Ultra Kamera kalitesini artıracak

 
Pratik olarak, Galaxy S22 Ultra , Samsung tarafından tasarlanan dünyanın en güçlü kameralı akıllı telefonudur . Dahili performans testleri gerçek tüketicilere kıyasla makineler ve çok az sayıda mühendis tarafından yapılırken.
 
Piyasaya sürülmesinin ardından Galaxy S22 Ultra, Kamera bölümünde büyük ödüller kazandı. Aynı zamanda, fotoğraf severler de Galaxy S22 Ultra Kamera özelliklerinden en iyi şekilde yararlanmak için incelemelerini ve endişelerini paylaşıyorlar.
 
Yakın tarihli bir gelişmede, Galaxy S22 Ultra ve Galaxy S21 Ultra'ya sahip Samsung yanlısı bir tüketici, üreticiden eski modelin Kamera kalitesini iyileştirmesini talep ederek bazı görüntü örneklerini paylaştı. Kullanıcı, Galaxy S22 Ultra ve S21 Ultra ile çekilmiş birkaç görüntü ekledi.
 
Tüketici raporunda bahsedilen görsellere bakacak olursak Galaxy S22 Ultra ile çekilen görsellerin netliği nispeten düşük. Ayrıca, genel renkler o kadar iyi değil çünkü görüntüler, kırpıldıktan sonra kolayca kontrol edilebilen yazılım sistemi tarafından şiddetli renk kullanımı gösteriyor.
 
İşin iyi yanı, bir Samsung topluluk moderatörünün tüketici tarafından oluşturulan talebe yanıt vermesi. Ancak mod. mühendislerin dahili olarak Galaxy S22 Ultra kamera ve görüntü kalitesi geri bildirimlerini ve isteklerini incelediklerini söyledi.
 
Ayrıca, sorumlu kamera, kullanıcının gökyüzünü içeren fotoğraflar için sahne iyileştirici özelliğini devre dışı bırakmasını önerdi. Etkinleştirildiğinde, sahne iyileştirici özelliği her sahnenin ayrıntılarını ve genel kalitesini optimize eder, bu nedenle gökyüzü olan çekimlerde mükemmel şekilde çalışamaz.
 
Görüntü kalitesinden bahseden Samsung'un sorumlu kamerası, şirketin sürekli olarak tüketicilerin görüşlerini dinlediğini ortaya koydu. Sürekli incelemelerle Samsung, gelecekte yazılım güncellemeleri yoluyla bunları Galaxy S22 Ultra tüketicilerine sunmak için Kamera takviyeleri üzerinde çalışıyor ve kaliteyi iyileştiriyor.
 
 
image
 
 
0 Comments