cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Samsung galaxy s6 aniden kapandı

(Topic created on: 10-22-2020 01:16 AM)
98 Views
CEMALİ_DENİZ34
Active Level 3
Options
Galaxy S

Merhaba benim samsung galaxy s6 var 1 hafta önce telefonumla internete bağlı değilken  uğraşıyordum ve telefon birden bire kapandı ve yeniden açıldı samsung galaxy s6 yazısı çıktıktan sonra dondu 1 saat bekledim ama açılmadı sonra ben güç tuşu +home tuşu +ses kısma tuşuna basılı tuttum ve sonra yeniden başladı sonrada bu sefer sarj dolma ibresi çıktı boş gösteriyordu sarjı taktım dolmamaya başladı ve dondu telefon ve ısınmaya başladı ne yapabilirim bilmiyorum telefon kapanmadan önce sarj dolu idi  lütfen ne yapabilirim yardım edin sayın samsung ailesi 😊😩

13 Comments
Galaxy S

Mail sifremi biliyorum ama sadece birkaç video ve fotoğraf yedekledim  whatsapp yedekledemedim 😂  

0 Likes
Galaxy S

Ama şu an iphone 5s den yaziyorum fotoğrafları ve  videoyu türkcelin lifebox uygulamasına yedekledim ☺️

0 Likes
GalaxyUser61
Active Level 6
Galaxy S
Oradan sıfırlamak için mail gerekmiyor. Ve ben çoğu zaman yazılım la uğraşmayı sevdiğimden siyah ekranlarda (recovery menüsü gibi) kendimi mutlu hissediyorum. Hep öyle sıfırladım ama ayarlardan da sıfırladım çok far görmedim açıkçası😊
Solution
User0000004
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba CEMALİ_DENİZ34,

Ben Turkuaz, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

Cihazınızın kontrol edilebilmesi için lütfen, cihaz içerisindeki verilerinizi yedek alarak, en yakın Samsung yetkili servis merkezini ziyaret ediniz. Ürüne yetkisiz işlem ile kurulan yazılımlar cihaza kalıcı zarar verebildiği gibi ürünü garanti dışı da bırakmaktadır. Yetkisiz olan bütün işlemleri önermemekteyiz.

Servis iletişim bilgilerine, aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz;

h target=_blankttps://www.samsung.com/tr/support/service-center/

Bilgileri yedeklemenin iki yolu vardır;

1. Ayarlar > Hesaplar ve Yedekleme > Samsung Cloud > Bu Telefonu Yedekle bölümüne bastığınızda, Samsung bulut hesabınıza verileriniz yedeklenmiş olacaktır.
2. Aşağıdaki link üzerinden bilgisayarınıza, Samsung Smart Switch programını indirerek, data kablosu ile verilerinizi, bilgisayarınıza yedek alabilirsiniz.

h target=_blankttps://www.samsung.com/tr/support/smart-switch/

Not: Cihaz içerisinde yer alan Güvenli Klasör uygulamasını kullanıyorsanız eğer, cihaz verilerinden ayrı olarak yedeklemeniz gerekecektir.

Yedeklemelerin görselli anlatımlarına link üzerinden ulaşabilirsiniz;

h target=_blankttps://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-can-i-back-up-my-mobile-phone/

Teşekkürler.
MOD