cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Samsung galaxy s22 / samsung ve BDH Bilişim necatibey şubesi beni mağdur ediyor, YETER

(Topic created on: 02-05-2024 10:58 PM)
306 Views
sparrow3
Active Level 4
Options
Galaxy S

Herkese merhaba, telefonu daha önce 4 kez servise yolladım.  İlk yollayışımda sorun yok dediler. Sorun yok diyen BDH necatibey şubesiydi. İkinci kez yollamak için yola çıktığımız zaman İskenderun yolu üzerinde kaza yaptım ölümden döndük.  Telefonu ikinci kez elime alışımda ölü pikselle yollandığını gördüm.  Bu kez başka bir yere Adana Destek bilişime gittim. Orada da tamir ettiler ama bu dördüncüydü.  İki ay sonra ocak ayında ekranda leke sorunu devam etti. Sorun devam edince para iadesi veya üst modelle değişim talebinde bulundum. Geçen pazartesi  günü bana BDH Bilişim'den gelen mesajda telefonunuzda hata tespit edilmemiştir yazısını gördüm. Bu kez tekrar BDH Bilişim aradım ve sorunu fotoğraf ve videolarla galeride belirttim. Telefonu aldılar ve bugün bana gelen mesaj telefonunuz garanti dışı işlem görecektir şeklindeydi. Tekrar BDH Bilişim müşteri hizmetlerini aradım ve bana kozmetik hata dediler, kendilerine sorunun ekrandan kaynaklandığını söylediler ve 4447711'i aramam gerektiğini söylediler.  Aradım ve bana yine dediler ki servisle görüşün. Arkadaşlar haftalardır aynı şeyi yaşıyorum ve cidden yoruldum. Ben bu telefonu kullanmak istemiyorum  artık.  Lütfen aranızda yetkili varsa bana ulaşabilir misiniz, yardımcı olabilir misiniz? Telefonu deprem bölgesinde yapılan yardımlarla aldım, o zamanlarda bilgisayar ya da telefon  almayı düşünüyordum çünkü okulum bitmemişti. Ekonomik durumum iyi olsa nasıl olsa telefon yenisini alırım derdim. Lütfen sesimi duyun ve bana destek olun, bu sorunu artık çözmek ve rahatlamak istiyorum. mental anlamda yorgun hissettiğim bu günlerde telefonsuz kalmak da zor, gönderiyi annemin telefonundan oluşturuyorum. Telefon şu an serviste, garantisi devam eden cihaza beş bin yedi yüz lira istiyorlar,  üç bin liram bile yokken. Yazıklar olsun diyorum başka bir şey demiyorum  

Yazıyı okuyan herkese teşekkür ederim 

19 Comments
İlhanEfe
Active Level 10
Galaxy S
Yani böyle birseye cok guzel seylerlere cevap vermek gerekir bu kadar sorumsuzluk
İlhanEfe
Active Level 10
Galaxy S
Konumuz tam olarak neresi acaba
sparrow3
Active Level 4
Galaxy S

Konumum Hatay

İlhanEfe
Active Level 10
Galaxy S
O konumda acaba su anda hangi samsung servisleri var
sparrow3
Active Level 4
Galaxy S

Sadece bdh destek sağlıyor, diğer servisler için elden teslim etmem gerekiyormuş 

İlhanEfe
Active Level 10
Galaxy S
Bdh olmassa mecburen bu durumda diger yetkili servislere vermeniz gerekiyor maalesef
sparrow3
Active Level 4
Galaxy S

Tüketici hakem heyetine başvurmayı düşünüyorum, başka yolu kalmadı 

İlhanEfe
Active Level 10
Galaxy S
İlk baska servis de deneyebilirsiniz size kalmis ama 2 yol da çözüm siz bilirsiniz
sparrow3
Active Level 4
Galaxy S

Çok teşekkür ederim çok sağ olun