cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Samsung galaxy s20 performans

(Topic created on: 03-27-2023 10:19 AM)
139 Views
ŞATO
Active Level 7
Options
Galaxy S

Samsung üst segment diye çıkardığı bu telefonun performansı çok kötü gelip oyun oynarken telefonun performansına baksin ve iyi diyebilsin yemez ama telefonlarınızın performansı iğrenç sıcaklıktan yanıyor 700 mb lik oyunda bile hem 48 dereceye çıkıyor hemde 20 fps lere düşüyor bunu açıklayın bana bide yeni güncelleme atmanızı istiyorum en son gelen güncelleme yüzünden telefonda oyun oynamak imkansız hale geldi bidaha almiyacagimi size acik yüreklilik ile söyleyebilirim telefonlarınızin performansı berbat artik şu gos u ve exynos islemcisini çıkarın bu telefondan ilerde baska iyi bi marka çıkar o zaman sizin isminizin esamesi okunmaz ben hiçbir şekilde bidaha almam o başka alacak kisileride kaybetmeye başlarsınız yakın zamanda elma markası android olsa ve sizin fiyatınıza uygun fiyatlı fp ürünleri satsaydi hiçbiriniz kalmazdiniz 

28 Comments
Adanaliisot
Active Level 10
Galaxy S
Exynos işlemciler öyle ayrıca sd 888 ve 8 gen 1 de aşırı ısınan ve verimsiz işlemciler . İstersen biraz daha ısınmasını göze alirsan gane optimizing service'yi devre dışı bırakarak oyunlardaki fps düşmelerini engelleyebilirsin :)
ŞATO
Active Level 7
Galaxy S
Game optimizing service performansı düşürüyor ama kapatiktan sonra 10 20 dakika sonra ısındığı için telefon kendini korumaya almaya çalışıyor ve performans hersekilde düşmüş oluyor birinde 10 20 dakika sonra ısınıyor ama bi anda 48 vs derecelere çıkıyor zaten 50 derece olunca telefon oyun vs leri çökmüş gibi gösterip kapatıyor yani game optimizing service ister olsun ister olmasın samsungun soğutma birimleri kötü hemde işlemcileri öbür marka işlemcilerden daha fazla wat harcadığı için isinma olayı cok oluyor ister exynos ister snapdragon olsun samsung işlemcileri kötü etmekte bir numara mesela snapdragon 8 gen 1 diyelim o işlemci normalde iyi deilmi evet ama samsung gos yazılımı ile daha kötü ediyor ve game optimizing servisi komple kaldırmak için cihazı garanti kapsamindan çıkarman gerekli yani root la olan bisey oldugu için garantisi gidiyor telefonun o yüzden yapmak mantıklı değil game optimizing servis olmasa bile telefonun içindeki anakart vs tasarımları kötü veya sıcaklığı iyi yönetecek bi tasarımda olmadığı için hersekil ısınacak bunun kaçarı yok gibi birsey buna biz değil samsung çözüm bulmalı yoksa hersekil mağdur olan biz oluruz
ŞATO
Active Level 7
Galaxy S
Knk oyunlar zaten derin uyku vs ye alıyorum ben herbir önlemi alıyorum performans bi tık iyi olması bile bisey farketirmiyor 20 fps alınca oyundan bi tık iyi olması işlemiyor işte
ŞATO
Active Level 7
Galaxy S
Tmmda knk ben telefonla oyun oynamamayi seçiyorum çünkü oynanmayacak halde biraz performans artsa bile etki etmiyor sanarsın çok drop yiyorum deli gibi ısınıp kasıyor bu telefonun genetiginde var olan birsey buna çare yok yazılımla vs
ŞATO
Active Level 7
Galaxy S
Knk izliyip denerim sana yazarım sonucu
ŞATO
Active Level 7
Galaxy S
Hepsini yapmaya çalışıyorum ama zaten bazı gösterdiklerin hatalı o animasyon ölçeği ana ekranda vs ise yarar ikinci olarak 4x msaa dediğin şey performansı daha kötü etkiler o ekranı deneysel olarak daha iyi yapıyor ama bu bilgisayarda olan rtx vs teknolojisi gibi performans artirmiyor
ŞATO
Active Level 7
Galaxy S
Eklentiler biseye yaradığını pek sanmıyorum daha doğrusu game booster plusin normal halindekinden daha kötü sonuç veriyor çünkü bide perf z yi kurarsam daha çok kasıyor normalde sanal ram in kullanması gerekiyor ama normal ramden faydalanıyor neden oluyorsa zaten küçük bi uygulama sanal ram kullanması gerekiyor
ŞATO
Active Level 7
Galaxy S
Knk bakarım bi ama pek sanmıyorum 30 fps çıkaramaz bence zaten dediklerinin çoğu şeyi yapıyordum ama bakicaz diğerlerini yapar bi denerim
ŞATO
Active Level 7
Galaxy S
Ozan galaxy a31 senin yüzünden telefon cokecekti bidaha sen biseyi beğenme knk😁
0 Likes