cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Samsung galaxy s20 performans

(Topic created on: 03-27-2023 06:29 AM)
129 Views
ŞATO
Active Level 7
Options
Galaxy S

Samsung üst segment diye çıkardığı bu telefonun performansı çok kötü gelip oyun oynarken telefonun performansına baksin ve iyi diyebilsin yemez ama telefonlarınızın performansı iğrenç sıcaklıktan yanıyor 700 mb lik oyunda bile hem 48 dereceye çıkıyor hemde 20 fps lere düşüyor bunu açıklayın bana bide yeni güncelleme atmanızı istiyorum en son gelen güncelleme yüzünden telefonda oyun oynamak imkansız hale geldi bidaha almiyacagimi size acik yüreklilik ile söyleyebilirim telefonlarınızin performansı berbat artik şu gos u ve exynos islemcisini çıkarın bu telefondan ilerde baska iyi bi marka çıkar o zaman sizin isminizin esamesi okunmaz ben hiçbir şekilde bidaha almam o başka alacak kisileride kaybetmeye başlarsınız yakın zamanda elma markası android olsa ve sizin fiyatınıza uygun fiyatlı fp ürünleri satsaydi hiçbiriniz kalmazdiniz 

ŞATO
Active Level 7
Galaxy S
Knk android ten iosa dönersen uzulebilirsin herseyi paralı iPhonenin adamların müzik uygulamaları vs hep paralı ustune apk vs yok illa iosa gelmesini beklemelisin mesela uygulama veya oyunlarda android çok özgür bi platform ios cok kısıyor yoksa bende iPhone alirdim oda performanstan dolayı başka biseyden değil benim için kameradan önce işlemci soğutma sistemi vs geliyor mesela red magicte sıvı soğutma 2 fan falan vardı diye hatırlıyorum telefon resmen hiç ısınmıyor deli gibi performans veriyor
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Aslında var ya iphone kamera çok güzel çekiyor birde iphone kasma yokmuş ama ısınıyor mu onuda bilmiyorum oyun oynarken de ısıtıcı varmış öyle de oluyor
ŞATO
Active Level 7
Galaxy S
Knk iphonede ısınıyor ya samsung gibi değil tabi ama 43 derecelere falan çıkıyor 2 saat oynarsan 45 vs olur benim dediğim tel ilk zamanlar hem az ısınır hemde ısındığı zaman canavar gibi soğutma yapabilecek bi telefon oyunlarda deli dehşet bisey olur diye düşünüyorum sana bi link atacam onu izle tmm mi bi bak telefona bide 13:27 inci dakikasinda diğer telefonlarla performans karsilastirmasinda değerlerine bak iphone 14 pro max te var bi izle
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Ben hergün iphone 14 pro max izliyorum 😂
ŞATO
Active Level 7
Galaxy S
İyimi sence oyun oynayacaksan onu al derim ama kamera vs lerde iyi bisey arıyorsan elma al derim moderotorler heralde marka yazmamizi istemiyo o yuzden elma yazdim
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Ya ben çok oyun oynamam ama arada oynarım iphone 14 pro max gerçekten iyi oyun için bakmadım öyle sevdiğimden baktım iphone 14 pro maxı
ŞATO
Active Level 7
Galaxy S
Oynatır oyunları ama çok uzun süre kalmama şartıyla senin beğendiğin oysa şimdiden hayırlı olsun inşallah alirsin
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
İnşallah kanka
ŞATO
Active Level 7
Galaxy S
Baktınmi knk
ŞATO
Active Level 7
Galaxy S
Samsung moderoterleri adami bilgilendiriyorum niye siliyorsun gönderiyi söylede bilek