cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Samsung galaxy s20 performans düşüklüğü

(Topic created on: 07-06-2022 04:39 PM)
126 Views
ŞATO
Active Level 7
Options
Galaxy S

Arkadaşlar oyuna giriyorum hep sıcak ve hep donma kasma var nasil düzeltebilirim amiral gemisi telefon olduğu halde bu nasıl bi performanstır ya samsungtan bunun için adam akıllı bi güncelleme bekliyorum lütfen şu telefonu artık oyunlarda rahat bi şekilde oynatsin başka bisey istemiyorum 

image

15 Comments
ŞATO
Active Level 7
Galaxy S
Knk islemciden kaynaklı biliyorum ama en iyi performansı nasıl alabilirim onu soruyorum bide samsung oyunlarda sıcaklığı azaltacak performansı düşürmeyecek bi yazılım yapmalı yoksa ben istediğim oyunu bu telefondan oynayamam
zcc
Active Level 8
Galaxy S
Dogru söylüyorsun bende s20 ultra kullanırken care bulamadim game booster disinda bir sey bulamadım ozel ayarlar oluyor ya orda oyun hizlandirma ile ilgili ama ısınıyordu yine
MuzoS23
Expert Level 2
Galaxy S
1- Alternatif oyun performans yönetimi 'ni aç
2- Game Launcher ı kapat
3- Oyun Eklentileri 'ni kapatıp sil
4- Oynadığın oyunu Kısıtlanmamış moda al
5- Öncelik Modu nu açma
6- Oyun oynarken cihazın güç tasarrufunu kapat , Gelişmiş İşleme yi aç , karanlık modda kullan , ekranı HD+ , 120Hz oyun için önemli değilse 60Hz , Doğal ayarlarında kullan
|
Ben 90 Fps Pubg oynuyorum 44° gördü ve drop yemiyor , belki senin oynadığın oyun daha cihaza optimize edilmemiştir
ŞATO
Active Level 7
Galaxy S
Saol deneyeceğim
ŞATO
Active Level 7
Galaxy S
Knk sarjim az 1,2 saate deneyip sana döneceğim
Solution
Yeşilırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba ŞATO,

Durumu incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.
MOD​