cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Samsung galaxy s10+ alırmıyım ?

(Topic created on: 01-28-2021 06:16 PM)
380 Views
CEMALİ_DENİZ34
Active Level 3
Options
Galaxy S

merhaba arkadaşlar benim 5000 6000 tl param var ve s10 + a yetiyor yetiyor ama s10+ almalımıyım ne tür artıları var ne tür eksileri var bilmiyorum ve ekonomim kötü s10 plus alırsam 3 4 yıl dayanırmı pil konusunda nasıl kamera konusunda iyimi net çekiyomu  mesela youtube dan video izleceğim yarım ekran sorunu yaşamak istemiyorum birde bir şey daha soracağım s20 + alacaktım ama bakıyorumki s20 + da type-c girişi var kulaklık girişi yok pil sorunlu çabuk bitiyor kendiliğinden kapanma sorunu kamera açılmama gibi sorunlar  gördüm şikayet edenler var  ben hangisini alayım karar veremedim ki yardım ederseniz sevinirim alacağım telefondan sorun yaşamak istemiyorum 😊👍🏻

13 Comments
37YearS10Plus
Active Level 8
Galaxy S
Vallaha ben hiçbir sıkıntı yaşamadım.Teknoloji sans isi.Tek eksisi oda benim için eksi sayılmaz bataryasi 4100 mah oda normal kullanımda 1.5 gun kullanıyorum ben.Fotograf müzik (stereo cift hoparlor)elite bir görünümü var ince kibar.Batarya sorun olur derseniz s10 lite a bakabilirsiniz.Ben şahsen çok.memnunum.
37YearS10Plus
Active Level 8
Galaxy S
Ben 5 yıl kullanmayı düşünüyorum
Jubei
Active Level 10
Galaxy S
Merhaba.
Her iki telefon içinde sorduğunuz teknik ve kullanıcı deneyimi gerektiren soruların cevaplarını forumlarda çok iyi bulabilirsiniz.
Cod3R
Active Level 2
Galaxy S
s10+ kullandım fena telefon değil ama s20+ bariz en iyisi kamera video daha iyi artı bataryası da s20 plus almanı isterim
HaşimA22
Expert Level 5
Galaxy S
samsungun 2020 2019 çıkışlı cihaz alırken dikkat etmek gerek gelen güncellemeleri hemen yapmayın yapanlara sorun ayrıca teknoloji şanstır kronik sorunlusuda gelebilir bende zamanında 1400 biriktirebildim A10s aldım ama sorunlu çıktı s10+ kullananlardan çok bi şikayetçi görmedim siz s10+ alın s20+ yerine
37YearS10Plus
Active Level 8
Galaxy S
YouTube yarım ekran sorunu yaşamazsınız ekrani tam ekran yapabiliyorsunuz.Youtube s10 +inceleme yazip bakabilirsiniz
GLXYS23
Expert Level 3
Galaxy S
dostum s20 plus yazılanlara çok takılma derim , ben aylardır kullanıyorum hiç bir sıkıntı yaşamadım ,çok memnunum, s10 plus alırsan her türlü zararın olur ,hem modeli geçiyor seneye güncelleme almayabilir, hem değeri düşüyor ama s20 plus s10 plusa göre çok artıları var ,kulaklık girişine çok takılma dönüştürücü aldım sorunu çözdüm, kendiliğinden kapanma gibi bir sorun hiç ama hiç yaşamadım, kamera da da sorun yok, pil konusuna gelince emin ol ona hiç bir çözüm yok , bence kesinlikle s20 serisine geçiş yapmalısın
GLXYS23
Expert Level 3
Galaxy S
bak s20 plus ile s21 plus arasında ahım şahım hiç bir **bleep** yok hatta eksileri bile var ,ama s20 plus ile s10 plus arasında çok **bleep** var ,bi kere herşeyi geçtim sadece 120 hz ekran için ve 2k ekran ve 4k 60 fps kayıt yapılan kamera için s20plus alınır
37YearS10Plus
Active Level 8
Galaxy S
s10 + qhd+ ekran ve on arka kamera 4k 60 fps dikkatinizi çekerim.Ayrica s20 8k çekebiliyor ama gerek yok kimse kullanmaz.S20 plus 7nm işlemci teknolojisi s10 plus 8nm.s20 plus ekran biraz daha geniş.Batarya s10 plus 4100 s20 plus 4500.O kadar fiyat farkına değmez ama saygı duyarım herkesin kendi tercihi.s20 plus arkadasin dediği fiyatin cok üstünde
0 Likes