cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Samsung güç modu sorunu

(Topic created on: 12-03-2022 03:19 PM)
72 Views
ali588
Active Level 2
Options
Galaxy S

Herkese merhaba yaklaşık 5 senedir android samsung kullanıcısıyım 3 seneyi geçkindir samsung s8 modeli kullanıyorum 1 kez pil değiştim sadece onun dışında ne kasma ne donma yaşadım tek sorun bu güç modunda kullanma bence telefonun güç modunda yüksek performans modu daha az şarj tükettiğini farkettim daha önce hep optimize ve orta düzey güç tasarrufu modunu kullandım ama hiçbir faydasını arada bir **bleep** göremedim 

Uygulamaların arka plan veri kısıtlamalarını manuel yaptım on display kapalı ilk aldığımdan beri 
Bu mesajı yazarken şarjım %84 dü ve halen %84 yüzde 83 e bile düşmedi diger modlarda düşüyor resim,mesaj uzun yazılar yazarken
Orta düzey güç modunda cpu hızını sınırlayıncada daha fazla şarj yiyor oyun oynarken özellikle

Burada anlatmak istediğim benim manuel kapattığım özelliği orta düzey güç tasarruf moduna alınca kendisi kapatıyormuş gibi gösterip kandırıyor zaten kapatmışım güç tasarrufu yapamıyor sadece cpu hızını sınırlıyor 3-5 uygulamayı kullanınca arka planda şarjı daha çok tüketiyor
image

image

image

image

image

image

image

5 Comments
Galaxy S
S8 güzel cihaz kasa olarak 👍
ali588
Active Level 2
Galaxy S
Teşekkür ederim
Galaxy S
Bu özelleştirmelerin hepsi gitti. Bir kaç ay önce s6 kullanıyordum ultra güç tasarrufuna girdiğimde ayarlardaki menüler dahil kısıtlanıyordu ve şarjım inanılmaz uzun gidiyordu. Tabi bunu acil durumlarda kullanıyordum. Şimdi s21 kullanıyorum o telefon kadar tasarruf seçenekleri bu cihazda yok. Ultra tasarrufda herşeyi kullanabiliyorsun. Kullanmasan. Bile şarjı da öyle uzun gitmiyor.
ali588
Active Level 2
Galaxy S
Maksimum güç tasarrufu çok iyi ama diger tasarruf modları bir işe yaramıyor güncelleme geldikçe tasarruf modları seçeneği azalıyor telefonum android 9.0 da şu an yüksek performansda kullanıyorum daha uzun gidiyor şarjı
ali588
Active Level 2
Galaxy S
Orta düzey güç tasarrufu modu %51 1 saat 31 dakika ekran süresi

Yüksek performans modu %66 da 1 saat 31 dakika ekran süresi verdi
Screenshot_20221203-151624_Gallery.jpgScreenshot_20221203-155204_Settings.jpg