cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Samsung'dan şaşırtan hareket!

(Topic created on: 10-24-2023 06:24 PM)
455 Views
ATC_Galaxy
Expert Level 1
Options
Galaxy S
Selamlar Members Ailesi 👋
Bu konumuzda sizlerle Samsung'un hiç beklenmedik bir güncellemesi hakkında konuşacağız. Yorumlarınızı bekliyorum 😊. O zaman başlayalım. 👇

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, emektar amiral gemisi modeli Galaxy S10 için hiç beklenmedik bir güncelleme servis etti.

 
image
 
Samsung’un 2019 yılında piyasaya sürdüğü ilk 5G telefonu olan Galaxy S10, piyasada dört yıl boyunca başarılı bir performans sergiledi. Haziran 2023'te yazılım güncellemeleri durdurulmuştu. Ancak şimdiye kadar alışık olmadığımız bir şekilde bu model için yeni bir güncelleme aldığını görmekteyiz. Bu, sosyal medyada dolaşan ve "Bende bir tane daha var" anlamına gelen Vince Carter meme’ini anımsatıyor. Galaxy S10 ile birlikte, Galaxy S10e ve Galaxy S10+ da bu yeni güncellemeyi aldı.

Sammobile'ın bildirdiğine göre bu üç model, Meksika'nın Telcel ağında yeni bir güncelleme almaya başladı. Bu güncelleme, en son Eylül 2023 güvenlik yamasını getiriyor ve HWI1 olarak adlandırılan bir yazılım sürümüne sahip. Bu güncellemenin diğer bölgelere de ulaşıp ulaşmayacağı henüz belirsiz.

|Samsung'dan şaşırtan hareket!

Ancak diğer bölgelerde bu yeni güncellemenin alınma ihtimali düşük görünüyor. Daha önce de belirttiğimiz gibi Samsung, Galaxy S10 için desteğini sonlandırdı. Galaxy S10e ve S10+ modelleri için de destek Nisan 2023'te sona erdi. Bu nedenle Telcel Meksika'nın müşterilere ekstra bir güncelleme sağlama ihtimali yüksek. Ancak, diğer bir olasılık da Samsung'un ciddi bir güvenlik açığı tespit ettiği ve bu nedenle bir düzeltme yayınlamaya karar verdiği yönünde.

Bu üç Samsung telefon modeli artık güncelleme almasa da, Galaxy S10 serisinde 2024 yılına kadar güncelleme almaya devam edecek bir model var: Galaxy S10 Lite. Bu cihazın özel bir ilgi görmesi değil, orijinal dört Galaxy S10 cihazından bir yıl sonra piyasaya sürülmüş olması nedeniyle güncellemeleri almaya devam ediyor.

Önerilen Gönderimlerim; 

 
 
Başka bir konuda görüşmek üzere hoşçakalın. 👋🏻 
 
Daha Fazlası İçin Takip Edin: ATÇ_NW 
 

0 Comments