cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Samsung'da Aynı iCloud gibi çalışan servis var mı ?

(Topic created on: 02-17-2022 11:47 PM)
98 Views
Rumeysss
Active Level 4
Options
Galaxy S

Arkadaşlar başlıktada belirtildiği gibi Samsung'da Apple'ın iCloud servisi gibi bir hizmet var mı ? Fotoğraflar, Videolar, mesajlar, Kişiler ve dahasını iCloud gibi yedekleyen ve istenildiğinde ücret karşılığında depolama alanını yükseltebilceğim bir hizmet var mı? 

Eğer varsa Yedeklediğim veriler telefon hafızasında yer kaplarmılar ? 
6 Comments
Mertcan39
Expert Level 1
Galaxy S
Eskiden samsung cloud bunu yapıyordu ama servis sonlandırıldı. Şuan one drive ile anlaşma yapmışlar fakat ayrıntısını bilmiyorum
Galaxy S
Samsung Cloud vardı fakat sonlandırıldı. Bilgisayardan smart switch ile yedekleyebilirsin ancak.
Evet yedeklediğin veriler cihazın hafızasında yer kaplar,
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Merhaba
Bahsettiğiniz konu ile ilgili olarak Android tarafında Google Drive uygulaması vardır ama ben internetteki uygulamalara verilerinizi yüklemenizi tavsiye etmiyorum hafıza kartı veya flash bellek alarak verilerinizi bu iki depolamadan birincisine kullanmanızı tavsiye ederim hafıza kartı veya flash bellek kullanın bence
0 Likes
Solution
RecepF
Expert Level 5
Galaxy S
Samsung Cloud uygulaması var resimdeki Galeri hariç diğerleri kullanılıyor Galeri özelliği için ise Microsoft One Drive ile anlaşma yaptı ilk zaman geçişte 15 GB ücretsiz'di şuan 5 GB ücretsiz olabilir fakat ücret karşılığı yükseltebilirsiniz

Screenshot_20220217-214106_Samsung Cloud_232302_1645123266.jpg
sputnikdev
Active Level 5
Galaxy S
Daha uygun olduğu için ben Google one kullanıyorum.
0 Likes
Galaxy S
One Drive + Samsung Cloud 👍
0 Likes