cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Samsung artık güncellemeyi versen mi???

(Topic created on: 01-12-2021 06:55 PM)
296 Views
Anonymous
Not applicable
Options
Galaxy S

S10e kullanıcıları sorunlarla boğuşuyor. Telefon  iPhone'un tam çektiği yerlerde 2 diş çekiyor. NFC ödemesi halen sorunlu.... Elinizde beklettiğiniz güncellemeyi lütfen yayınlayın artık. S10 Lite bile aldı

2 Solutions

Accepted Solutions
Solution
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy S
Merhaba Enes abi

Muhtemelen güncelleme hatalı Enes abi çünkü one uı 3.0 S10 serisi için kararlı güncelleme çıktı ama sadece 2 ülkede var

Kararlı güncelleme çıktıktan sonra beta 3 yayınlandı ve o güncelleme daha stabilizeymiş bu nedenden dolayı bekliyoruz muhtemelen yazılım güncellemede bir şey değiştiriyorlar

İnşallah bir an önce gelmesi dileğiyle diyorum 😊

View solution in context

Solution
user0000011111
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba EnesG970FveA530F,

Ben Bordo, Samsung Forum moderatörüyüm. Yorumunuzla, foruma katkı sağladığınız için teşekkürler. Taleplerinizi anlıyor ve değerlendiriyoruz. Forum içerisine yazmış olduğunuz tüm talepler, ilgili birimlerimizle paylaşılmakta. Yazılım sunumlarının ertelenme nedeni, en sorunsuz şekilde sunulabilmesi için yazılımların sürekli olarak test edilmesidir. Müşterilerimiz için ilgili birimlerimizle sürekli olarak bağlantı halinde olduğumuzu bilmenizi isteriz.

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

8 Comments
Bayram32
Expert Level 2
Galaxy S
Ne zaman aliyo ya bu aralar alacakti sözde bu haftaydı
Anonymous
Not applicable
Galaxy S

Sözde bu ay alması gerekiyor ancak bekleyecek sabrımız kalmadı...

Bayram32
Expert Level 2
Galaxy S
Bende belki günde 5 kez bakıyorum hala gelmedi
Solution
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy S
Merhaba Enes abi

Muhtemelen güncelleme hatalı Enes abi çünkü one uı 3.0 S10 serisi için kararlı güncelleme çıktı ama sadece 2 ülkede var

Kararlı güncelleme çıktıktan sonra beta 3 yayınlandı ve o güncelleme daha stabilizeymiş bu nedenden dolayı bekliyoruz muhtemelen yazılım güncellemede bir şey değiştiriyorlar

İnşallah bir an önce gelmesi dileğiyle diyorum 😊
Anonymous
Not applicable
Galaxy S

İnşallah bir an önce gelir çünkü çok sıkıntı olmaya başladı. Beta 3 belki ısınma sorunu içindir. Yorumun için teşekkürler 😊

Galaxy S
sabredin
Anonymous
Not applicable
Galaxy S

Başka çaremiz yok maalesef...

Solution
user0000011111
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba EnesG970FveA530F,

Ben Bordo, Samsung Forum moderatörüyüm. Yorumunuzla, foruma katkı sağladığınız için teşekkürler. Taleplerinizi anlıyor ve değerlendiriyoruz. Forum içerisine yazmış olduğunuz tüm talepler, ilgili birimlerimizle paylaşılmakta. Yazılım sunumlarının ertelenme nedeni, en sorunsuz şekilde sunulabilmesi için yazılımların sürekli olarak test edilmesidir. Müşterilerimiz için ilgili birimlerimizle sürekli olarak bağlantı halinde olduğumuzu bilmenizi isteriz.

Teşekkürler.
MOD