cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Samsung a teşekkür

(Topic created on: 01-19-2022 01:38 PM)
138 Views
çokfanedition
Active Level 8
Options
Galaxy S

Daha önce bilenler bilir orjanil kılıfı garanti ye göndermiştim renk atmasından dolayı değişim yapılmıştı yeni kılıfım gelmişti daha sonra o kılıfımda içten kırıldı ve 2. Kez garantiye gönderdim ve yine değişim kararı çıktı teşekkürler samsung verdiğin hizmet ve kalite için 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Bakırçay
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba çokfanedition,

Sizlerden gelen görüş ve yorumlar, bizim için her zaman çok değerlidir. Tüm çabamız, memnuniyetinizin artarak devam etmesi içindir. Sizleri her zaman aramızda görmekten, son derece mutluluk duyduğumuzu da belirtmek isteriz. İyi günler dileriz. 😃

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

6 Comments
Galaxy S
Benimde orjinal kılıfın var samsung servisinden almıştım yine onarım için verebilirmiyiz acaba
Galaxy S
Verebilirsin ne kadar oldu alalı
Galaxy S
2021 de aldım martın 20 si gibiydi hatırladığım kadarıyla
Galaxy S
Nasıl bir onarım sağlanıyor acaba ne tür işlem ler oluyor bilgi verirmisiniz?
Galaxy S
Samsungwa adlı Samsungun teknik servis sitesine üye oluyorsun sonra arıza,talep formu var dolduruyorsun üründe nerelerde ne sorun olduğunu yazıyorsun sonra faturanı ekliyorsun onlar kargo numarası veriyor oraya kargoluyorsun bu kadar
Solution
Bakırçay
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba çokfanedition,

Sizlerden gelen görüş ve yorumlar, bizim için her zaman çok değerlidir. Tüm çabamız, memnuniyetinizin artarak devam etmesi içindir. Sizleri her zaman aramızda görmekten, son derece mutluluk duyduğumuzu da belirtmek isteriz. İyi günler dileriz. 😃

Teşekkürler.
MOD