cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Samsung'a güvenip yurt dışı almayın

(Topic created on: 08-07-2022 12:47 PM)
136 Views
grkngzhn
Active Level 1
Options
Galaxy S

Değerli arkadaşlar geçen ay Amerika ziyaretimde Samsung markasına ve global firma olmasına güvenip s22 ultra aldım. Ama telefonda Türkçe yok ve Samsung hiç bir sey yapamıyor. Daha önce dubaiden elma almıştım tum dünya dilleri vardi.bence Samsung'un daha çok yolu var. Sizlere tavsiyem yurt dışı gezilerinizde Samsung a güvenip de telefon almayın

7 Comments
grkngzhn
Active Level 1
Galaxy S
Satış sonrası için Samsung a asla güvenmeyin
Emir-S22
Expert Level 4
Galaxy S
Yurt dışında satılan model ürünlerin işlemci ram depolamalaro farklı ondan model numaraları farklı ama ben mesela amerika da yaşayıp türkçe kullanmak isyediğimde kullanamıyosam ki öyleymiş rezilliktir nu
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Mesela benim dayım Kazakistan da orda elmaları 7 versiyonu varmış ama samsung da farklı versiyonu varmış peki cidden Türkçe dili yok mu
Emree1
Expert Level 2
Galaxy S
Amerika'da Snapdragon işlemcisi kullanılıyor. Avrupa bölgesinde de Exynos işlemci kullanılıyor. Bu iki işlemci için farklı yazılımlar kullanılması gerekiyor. Avrupa bölgesi için kullanılan yazılımda Türkçe desteği bulunurken Amerika bölgesinde kullanılan yazılımda tercih zaten edilmediği için geliştiriciler Türkçe desteği koymak için uğraşmıyorlar. Muhtemelen yarım yamalak bir Türkçe'dir. Cihazın yarısı Türkçe yarısı İngilizce'dir.
Cosmosium
Expert Level 1
Galaxy S
Samsung un daha çok ekmek yemesi gerek
GLXYS23
Expert Level 3
Galaxy S
Türkçe dil olmamasını burdaki fiyat farkına tercih ederim açıkçası
xin_zhotr
Active Level 3
Galaxy S
Amerika, Avrupa'daki telefonlar farklı ve Amerika'daki telefona Türkçe dil desteği koymaya gerek duymamışlardır
0 Likes