iptal
Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 
Çözüldü! ÇÖZÜLDÜ

Orijinal konu:

Samsung'a öneri

(Konunun oluşturulma tarihi: 18.03.2021 09:42)
NurNisan
Active Level 3
Seçenekler
Galaxy S

Bildiğimiz gibi Apple 5 seneki önceki telefonlara bile güncelleme veriyor. Samsung galaxy Tab S6'ma güncelleme Android 11 geldi fakat Halaxy S9+ a gelir mi bilmiyorum. Ama bence Samsung da 5 sene önceki telefonlarına da güncelleme verirse eğer müşterilerin gönlünü almış olur. Çünkü bu işlem hem çevreyi koruma bakımından yani sürekli telefon değiştirerek çöp çıkarmamız engel olur, hem de belkide maddi durumu iyi olmayanlar için iyi olur onlar da eski telefonlarından güncelleme alabilirler. Böyle bir değişiklik müşteriler için çok iyi olur sonra Android nüfsü böyle. Sırf bu yüzden IOS kısmına geçen arkadaşlarım var. Lütfen fikirlerinizi belirtin.

2 Çözümler

Kabul Edilen Çözümler
Çözüm
mhmmd-altan
Active Level 7
Seçenekler
Galaxy S
Haşim in dediği gibi şuan bile sıkıntı çıkıyor yeni modellere gelmesine rağmen fakat eski modellere de ara sıra güvenlik güncellemesi ve performans güncellemelerini görüyorum. mesela 4 sene önce falan çıkan j5 pro ya ağustos ayında güncelleme gelmişti yani eski modellere de geliyor fakat **bleep** deil ve eğer çok büyük bir sıkıntı varsa geliyor

Çözümü orijinal iletide görüntüle

Çözüm
Bordo
Moderator
Moderator
Seçenekler
Galaxy S

Merhaba NurNisan,

Ben Bordo, Samsung Forum moderatörüyüm. Yorumunuzla, foruma katkı sağladığınız için teşekkürlerForum içerisine yazmış olduğunuz tüm talepler, ilgili birimlerimizle paylaşılmakta. Bize iletmiş olduğunuz, bu değerli görüş ve önerileriniz de yetkili birimlerimiz ile paylaşılmıştır.

Teşekkürler.

MOD

0 Övgü Puanı
Yanıtla
6 Yorum
HaşimA10sveA5
Expert Level 4
Seçenekler
Galaxy S
İOS un avantajı kendi işletim sistemi kendi işlemcisi vs olunca optimizasyon sıkıntısı çekmiyor yılda 1 modelde artı olarak yansıyor samsung dediğinizi istesede yapamaz zira bir ton model çıkardı. elindeki güncel modellerde bile optimizasyon sıkıntısı çıkarken diğer eski cihazlara getirmeye çalışırsa ne olur düşünemem bile
HaşimA10sveA5
Expert Level 4
Seçenekler
Galaxy S
XdarkingAlone kardeşim bunu görüyorsan kusura bakma dünkğ soruna cevap veremedim. yavaş çekim anormal derecede şarz tüketmez kusura bakma tekrardan
Çözüm
mhmmd-altan
Active Level 7
Seçenekler
Galaxy S
Haşim in dediği gibi şuan bile sıkıntı çıkıyor yeni modellere gelmesine rağmen fakat eski modellere de ara sıra güvenlik güncellemesi ve performans güncellemelerini görüyorum. mesela 4 sene önce falan çıkan j5 pro ya ağustos ayında güncelleme gelmişti yani eski modellere de geliyor fakat **bleep** deil ve eğer çok büyük bir sıkıntı varsa geliyor

mhmmd-altan
Active Level 7
Seçenekler
Galaxy S
çözüm olarak kabul edersen sevinirim
OnurT
Active Level 8
Seçenekler
Galaxy S
5 yıl önceki telefonlara Samsung bugün Android 11 verirse eğer o telefonlar çöp olur İos gibi değil Android daha farklı bir ekosistem
0 Övgü Puanı
Yanıtla
Çözüm
Bordo
Moderator
Moderator
Seçenekler
Galaxy S

Merhaba NurNisan,

Ben Bordo, Samsung Forum moderatörüyüm. Yorumunuzla, foruma katkı sağladığınız için teşekkürlerForum içerisine yazmış olduğunuz tüm talepler, ilgili birimlerimizle paylaşılmakta. Bize iletmiş olduğunuz, bu değerli görüş ve önerileriniz de yetkili birimlerimiz ile paylaşılmıştır.

Teşekkürler.

MOD

0 Övgü Puanı
Yanıtla