cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Samsung'a öneri 🗳

(Topic created on: 06-07-2023 02:29 PM)
89 Views
OğuzMumci
Expert Level 4
Options
Galaxy S

Arkadaşlar selam,

Bildiğiniz gibi yeniIOS 17 ile daha farklı kilit ekranları geldi daha çok özelleştirme imkanı sunuluyorApple tarafinda gelelimSamsung tarafına acilen yapılması elzem olarak gördüğüm öneriler;

+ Duvar kağıtlarına bildiğiniz gibi yeni seçenekler geldi"resimli" ve "renkler" diye bu seçeneklerde özellikle de"resimli" olan seçenekte daha fazla duvar kağıdına yer verilmesi gerekiyor çeşitlilik sayısını arttırılmalı acilen hemde.

+ Bir diğeri isekilit ekranında saat stillerineyenileri eklenmeli daha fazla saat stili olmalı ve mümkünse duvar kağıdındaki"objelere, kişilere, yapılara" göre saat önde veya arkada görünmeli. 
*Bunun olabilmesi patent hakkına bağlıdır eğer patent hakkıApple da ise saatin önde arkada olmasıSamsung tarafından uygulanamaz.

+ Kesinliklestabilizasyon yazılım anlamında stabilizasyon şart, hatta bunun için gerekirse gereksiz yazılımlar terk edilmeli ve biraz uç gibi görünsedeGoogle Play ile anlaşılmalı mağazadaki uygulamalarSamsung cihazlarına göre stabilize edilmelidir.

+ Pil süreleritabletler için gayet iyi durumda olsada telefonlar içinde iyileştirilmeli yazılım desteği son derece önemli.

+ Isınma problemlerine karşı yazılım olarak ne yapılması gerekiyorsa yapılmalı daha fazlasına gayret edilmeli.

Benim önemli ve acil bulduğum hususlar bunlar, ekleme yapmak isteyen arkadaş yorumlara yazabilir. 👇

Daha evvelki Samsung'a öneri paylaşımımda moderator "Çoruh" teşekkür ediyorum ilgilenip gerekli yere ilettiği ve bildirdiği için.

Daha önceki Samsung'a öneri postları;

Teşekkürler. 

9 Comments
Galaxy S
Google'ın Android 14 ile stabilizasyon açısından yeni bir çağ açması gerektiğini düşünüyorum. Android 13 de gayet iyi fakat küçük buglar da giderilirse çok güzel olur. Gerekirse Ekimde değil Ocak-şubat 2024 de yayınlasılar. Teşekkürler herkese
OğuzMumci
Expert Level 4
Galaxy S
Kesinlikle değerli kardeşim, yorum yapıp bi nebze destek verdiğin için teşekkür ederim.
Galaxy S
Bir de OneUI 6 ile Galaxy tabletlere Galaxy Themes getirilebilirse de iyi olur diye ekleyelim. Tabletlerde kişiselleştirme çok daha kısıtlı.
OğuzMumci
Expert Level 4
Galaxy S
Katılıyorum
Smashz
Active Level 4
Galaxy S
SAMSUNG: Aynen kanka sen hayal dünyasında yaşamaya devam et :d
Galaxy S
Haklısın kilit ekranına daha çok özelleştirme gelmeli Samsung telefonlara aynı Apple'daki gibi
OğuzMumci
Expert Level 4
Galaxy S
Yorumun için, desteğin için teşekkürler Ozan kardeşim.
Galaxy S
Rica ederim
Solution
Karasu
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba Oğuz-GalaxyS22-TabS8,

Bu görüş ve önerilerinizi bize bildirdiğiniz için teşekkür ederiz. Sizlerden gelen talepleri, her zaman değerlendirmekteyiz ve ilgili birimlere iletiyoruz. 

Teşekkürler.
MOD