cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Samsung Tr Çalışanları Hakkında

(Topic created on: 11-30-2022 11:13 PM)
331 Views
av1xe
Active Level 3
Options
Galaxy S

Merhaba ben S21 Fe kullanıcısı olarak S serisi çatısı altında aldığımız hizmet yerlerdedir. A serisi çokmu değerli çok değerli ise S serisi için güncelleme yayınlamayın ozaman yazık ya o kadar para ver A serisi güncellemeyi daha erken alsın ya adam akıllı çalışın yada istifa edin yerinize başkaları geçsin. Afganistan Singapur Hindistan dan nasıl önce alamaz ya türkiye birazdaha geriye düşsek afrika papua yerine gelicez .

11 Comments
yusufision
Active Level 8
Galaxy S
Samsung türkiye güncellemeyi sunmuyor o sadece pazarcı :). Samsung S serisine verdiği önem s22 ultra ile bitti adamlar note serisine çevirmiş. S21 FE güncelleme alacağını da sanmıyorum
av1xe
Active Level 3
Galaxy S
S20 Fe nasıl daha önce alabiliyor aklım almıyor xd
zekierdem
Active Level 4
Galaxy S
s20 fe nin exyonus modeli güncelleme aldı sadece s21fe ve s20 fe snapdragon işlemciyse 20 kasım 20 Aralık arasında güncelleme alacak.
zekierdem
Active Level 4
Galaxy S
Samsung A serileri S serilerine göre yeni olduğu için güncelleme de öncelik onlara veriliyor.
av1xe
Active Level 3
Galaxy S
Abi ona bakarsak S21 serisi S21 FE ye göre daha eski arada 1 yazılım farkı var ama S21 güncelleme tarihinde daha önde
Samsung un yazılım işi çok kötü herkese aynı anda istese verir ama işte samsungdan zamzung oluyorlar.
zekierdem
Active Level 4
Galaxy S
s21 serisi amiral sınıfında olduğu için s21fe ye göre daha popülist bende s20 fe kullanıyorum ama güncelleme gelmedi yani diyeceğim şu ki s21 fe s20 fe amiral gemisi düzeyinde bir telefon ama ultra ve plus modellerine göre özellikleri tırpanlanmıştır.
tolgaS20FE
Expert Level 1
Galaxy S
Güncellemeleri çok dağınık ve saçma sapan dağıtıyorlar n
Ve anlam veremiyorum buna
KaannA51
Active Level 3
Galaxy S
guncelleme gelecek cihazlara ve ulkelere ayni tarih ve saatte gelmesi gerekiyor bence boyle asiri sacma oluyor adil olmuyor
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy S
Samsung türkiye bu konu hakkında bir şey yapamaz otomatik bir şekilde geliyor genel merkezden

Farkındaysanız hiçbir moderetör veya samsung çalışanı bu konu hakkında bir bilgi veremiyor çünkü ellerinden bir şey gelmiyor ,yazılımı samsung türkiye vermiyor genel merkezden otomatik bir şekilde geliyor

Hindistan ülkesi her zaman önce alabilir çünkü yazılımı geliştiren ülke arasında yer alıyor