cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Samsung Türkiye müşteri temsilcisi mükemmel cevapları(!)

(Topic created on: 12-01-2022 06:09 PM)
89 Views
AliAkgün
Active Level 5
Options
Galaxy S

image

Not: ben daha önce kayıtta oluşturmadım. Kaydınız var diyor her yerleri ofsayt.
15 Comments
YasinS10Lite
Active Level 9
Galaxy S
Valla ben aldığım cihazlarda artık rom değişikliği yaparım böyle bir derdim olmaz. Garanti gider dersenizde geçen gün batarya değişimi için gittim servise cihazın üzerinde 3 4 kılcal çizik var diye garanti dışı işlem yapmaya kalktılar. Ztn böyle bişey olacaksa rom atarım hem güncelleme sorunum olmaz hem de pa pa ra üzerinde cihazı sigortalatırım
emrahcaglayan
Active Level 4
Galaxy S
Sabah bende Bi yorum açtım samsungun s21 güncellemesini hala yapmaması ile hatta beceriksizler demiştim yorumumu kaldırmışlar. Ama yine diyorum işini yapamayan insanlar var belli.çok para verip aldık bu telefonları bir dahaki seçimim kesinlikle apple olacak sebebi ise sadece şu güncelleme ile ilgili
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Abim valla kimsenin günahını almayalım ama hep aynı cevaplar bide sistem güncellemelerini sorunca hemen güncelmiyiz i atıyorlar
lactarius_A23
Active Level 7
Galaxy S
Sadece bir güncelleme, gidin elma alın diyosunuz elmaya para yok ayrıca samsung telefonlar gayet iyi android 13 ise illaki birgün gelecek acele etmeyin android 12 yi kullanamıyor değiliz.
AliAkgün
Active Level 5
Galaxy S
Elmaya param var ama yinede samsung alıyorum. Ios un kapalı işletim sistemini bir kere kullandım tövbe ettim. Android telefonlar içinden de en stabili samsung. Marka veya yazılımdan sıkıntımız yok tamamen coğrafya kaderdiri yaşıyoruz
0 Likes
lactarius_A23
Active Level 7
Galaxy S
Evet bende param olsada elma almam android ıos tan daha çok özelliğe sahip