cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Samsung Türkiye müşteri temsilcisi mükemmel cevapları(!)

(Topic created on: 12-01-2022 01:32 PM)
59 Views
AliAkgün
Active Level 5
Options
Galaxy S

image

Not: ben daha önce kayıtta oluşturmadım. Kaydınız var diyor her yerleri ofsayt.
15 Comments
MertKemal
Active Level 9
Galaxy S
Ne köy olur kasaba bunlardan
Bişey beceremiyorlar
faneditionn
Active Level 8
Galaxy S
Fasa fiso bunlar kardeşim. Sadece oturuyolar orda aynı mesajları spamlıyolar. Bir tutturmuşlar güncelmiyiz diye. Sitenin ismi direk faul zaten. Güncelliğe dair hiçbir şey yok. Gidin elma alın bundan sonra. Ben öyle yapacam. Bende böyle bir yazı paylaştım kaldırdı modlar. Seninkide kalkar belki :) trajikomik
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy S
Samsung Türkiye nin güncellemeyi verme gibi bir durumu olmadığı için sizlere net cevap verilmiyor ,Genel merkezden güncellemeler dağıtılıyor yani kısacası Samsung Türkiye net bir cevap veremez ellerinden bir şey gelmiyor yapacak bir şey yok onayı vermeyen genel merkez

Farkındaysanız hiçbir moderetör veya Samsung çalışanı net tarih veremez ellerinde bilgi yok güncelleme dağıtımı hakkında, otomatik yapıldığı için genel merkezden
AliAkgün
Active Level 5
Galaxy S
O zaman genel merkeze bildirsinler kardeşim Samsung Türkiye. Biz napalım genel merkese korece mesaj mi atalım bizim sorabileceğimiz mercii bu
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy S
İletiyorlardiır ama işleyiş çok değişik yani buradan ne kadar isyan etsenizde samsung türkiye yapacağı tek şey genel merkeze iletmek olur

S21 kullanıyorsun sana hak veriyorum bu sinirine ama dediğim gibi keşke Samsung Türkiye'nin elinde olsa bu durum
AliAkgün
Active Level 5
Galaxy S
Bu işleyişi ben de biliyorum. Güncelleme aslında umurumda değil çok bir beklentim de yok zaten. Benim kızdığım tek nokta Samsung un Türkiye ye 3. Dünya ülkesi muamelesi.
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy S
İşte eskiden böyle değildi tansu yeğen varken S7 zamanları

Yaa aslında ilk çıkan ülkeler ile birlikte almamız gerekiyor satışlara göre çünkü Türkiye pazarı samsung türkiye için iyi değerde
KaanA52s
Active Level 5
Galaxy S
Güncellemenin geç gelmesi herzaman daha iyidir test ediyorlar ki bir sorun olmasın
AliAkgün
Active Level 5
Galaxy S
Hocam güncelleme herkese geç gelse test ediyorlar bu iyi bir şey deriz. Ama s21 icin güncelleme yayınlanalı 1 ay oluyor neredeyse yani test süreci bitti nihai sürün yayınlandı. Türkiye dışında her ülke aldı nerdeyse.