cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Samsung Türkiye Yazılım güncellemesi sorumsuzluğu

(Topic created on: 11-18-2022 02:17 PM)
48 Views
be0335
Beginner Level 5
Options
Galaxy S

Arkadaşlar  6 kasımda yayınlanan ve ayın 18 ine kadar 3.dünya ülkelerine kadar çoğu ülkede yayınlanan bu güncellemeyi samsung türkiyenin hala geçiştirici cevaplarını ya işi bilmediğine yada sorumsuzluğuna sayıyorum.

Bu dünya paralara alınmış cihazların kullanıcılarına saygısızlıktır.
Note 20 gibi daha eskide kalmış cihazlara yada a53 gibi orta seviye cihazlara bile vermeleri ayrı bi komedi.
Bugün S21Ultra cihazıma DBT csc kodlu Almanya yazılımını kurarak Samsung Türkiye sorumsuzluğundan kurtuluyorum 
Sizlerede tavsiye ederim.
13 Comments
Hiraşimo
Active Level 6
Galaxy S
Samsung Türkiye Yöneticilerini Hepsini İsten Çıkarması Lazım Güncellemeleri Dagitamiyolar Böyle Sorumsuzluk Olmaz Dünya Devisin sen Avrupaya Vermeye Başladığı An Diğer Bölgelerede Aynı Anda Vermeniz Lazım Apple Bu Yüzden Takdir Ediyorum Her Ülkeye Aynı Anda Gidiyor Güncelleme
KaanDede
Active Level 6
Galaxy S
A50 4Gb ramli cihaz şuan a5x serisinde hızlı bir model olan cihaz Android 12 bile almadı. Niye mesela 4 yıl Android güncelleme politikası bu hızlı cihaz için yok?
0 Likes
Frt7
Active Level 3
Galaxy S
A53 daha bu yıl çıktı vermeleri çok doğal
0 Likes
BERKO79
Active Level 6
Galaxy S
Ben de yurtdışı ırak jibal s22 ultra var bana da gelmedi 13 üne kadar sabrettim buradan sağolsun bir abim frija uygulaması üzerinden Türkiye android 13 güncellemesini indirip odinle yükletti gayet memnunum yağ gibi cihaz 🙃🫠🫠🫠🫠
0 Likes