cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Samsung Türkiye Yazılım güncellemesi sorumsuzluğu

(Topic created on: 11-18-2022 02:15 PM)
115 Views
be0335
Beginner Level 5
Options
Galaxy S

Arkadaşlar  6 kasımda yayınlanan ve ayın 18 ine kadar 3.dünya ülkelerine kadar çoğu ülkede yayınlanan bu güncellemeyi samsung türkiyenin hala geçiştirici cevaplarını ya işi bilmediğine yada sorumsuzluğuna sayıyorum.

Bu dünya paralara alınmış cihazların kullanıcılarına saygısızlıktır.
Note 20 gibi daha eskide kalmış cihazlara yada a53 gibi orta seviye cihazlara bile vermeleri ayrı bi komedi.
Bugün S21Ultra cihazıma DBT csc kodlu Almanya yazılımını kurarak Samsung Türkiye sorumsuzluğundan kurtuluyorum 
Sizlerede tavsiye ederim.
13 Comments
Cosmosium
Expert Level 1
Galaxy S
Vallahi iyi yapmışsınız
Mertingo
Active Level 4
Galaxy S
Samsung insanları rom yüklemeye teşvik edip garanti masraflarından kurtulmak istiyor galiba.
be0335
Beginner Level 5
Galaxy S
Stock romlar cihazın garanti sayacını arttırmaz
Sadece root bozar.
KaanDede
Active Level 6
Galaxy S
Custom Romdan Bassediyor. Custom Rom garantiyi bozacaktır
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Kaan kardeşim custom rom nedir ki ben stock romu kurmuştum android 11 i düşürmüştüm ama garanti gitmedi custom rom stock rom ikiside anlamadım da
0 Likes
Hiraşimo
Active Level 6
Galaxy S
Stock Rom Telefonu Üreten Firmanın Kendi Yazılımıdır Custom Rom İse Başka Kişiler Tarafından Geliştirilen Yazılımdır Custom Rom Garanti Dışı Bırakır Ama Cihazınız Güncelleme Desteği Bittiyse Eyer Başka Yazılımcılar Kullandığınız Cihaza Rom Gelistirmeye Devam Ediyosa Android 13 14 15 Bile Kullanabilirsiniz Ancak Güvenilirlik Konusu Tartışılır Umarım Anlatabilmisimdir
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Anladım teşekkür ederim o zaman ben stock romu kurdum garanti de gitmedi ama başka ülke rom kurunca gidiyor demek ki
0 Likes
Hiraşimo
Active Level 6
Galaxy S
Stock Rom Olarak Avrupa Romuda Kursan Garanti Gitmiyor Knox Sayacı Artmıyor Sıkıntı Olmaz Yani
0 Likes
Hiraşimo
Active Level 6
Galaxy S
Amaciniz Avrupa Romu Atıp Erken Güncelleme Almak İse İşe Yaramaz Malesef Güncellemeyi Erken Alabilmek İcin CSC TUR Kodunu Değiştirmemiz Gerekiyor Buda Root İstiyor Hangi Ülke Romu Kurcaksan Örnek Almanya CSC DBT Yaparsan Daha Erken Güncelleme Alırsın Türkiye'ye Göre
0 Likes