cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Samsung Servis Deneyimi

(Topic created on: 09-12-2022 06:37 PM)
28 Views
Emir-S22
Expert Level 4
Options
Galaxy S

Öncelikle herkese merhabalar;

Yaşadığım ve tavsiye ettiğim servisi ve deneyimimi sizlere anlatıcam.
Cumartesi günü (10.09.2022) tarihinde saat 17 de Samsung Akıllı Servis SİMGE ELEKTRİK servisine s10+ cihazımı hayalet ekran ve pil dolayısı ile verdim saat 17 olmasından ötürü aynı gün yapılamiyacağını belirttiler benim için sorun yoktu ve ikami cihaz aldım servisten ikami olarak A22 verdiler gayet sorunsuz ve iyi durumda bir cihazdı Yetkili arkadaş bana saat 11 gibi en geç hazır olucağını belirtmişti (8 30 da açılıyor) benim için sıkıntı değildi akşam gelicektim çünkü
Bugün (12.09.2022) cihazı almaya gittim gittiğimde servis gayet sakin ve herkes mutluydu cihazımı aldım cihaza ekran değişimi uygun görülmüş (S ve Note serisinde yan çerçeve ekran ve batarya beraber değişiyor) ve cihazı aldım cihaz 0 gibiydi en büyük korkum olan arka camın tam oturmaması sorunu yoktu 
Deneyimim bu şekildeydi Ankara'daki arkadaşlara kesinlikle simge elektroniği tavsiye ederim uzun yıllardır en iyi servis ödülü alıyorlar zateb

Şu an korkum Alfatürk'ün yaşadığı batarya değişimi sonrası daha kötü olması 
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy S
Merhaba kardeşim,

Senin için çok sevindim kardeşim mutlu günlerde kullanman dileğiyle cihazı

Benim problem bir daha gittiğimde kesin batarya değişimi yapılmış bir şekilde aldım

şuan sorusuz bir batarya ile birlikteyim hele temmuz güncellemesi ile mükemmel oldu diyebilirim 😊 🤗 2.5 ay içinde garanti bitmeden bir serviste batarya sağlığı ölçümü yaptırırız sonra yola devam 😊

S10 plus cihazım çok seviyorum halen gönlümde 😍 ❤️
GürkanA21s
Expert Level 2
Galaxy S
Sende mi buraya verdin kanka
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy S
Yok tekrar ebru teknik servise verdim bu serviste üst yetkili biri ilgilindi ve cihaz serviste kaldı ve cihazı aldıktan sonra pil değiştiği çok büyük bir şekilde hissedilir oldu ve 1 hafta geçtiğinde ise tam istediğim gibi oldu 2.5 hafta sonra cihazı tekrar serviste batarya sağlığını kontrol ettirdim ve değiştiği bu sefer kesinleşti .

Şuan memnunum cihazdan
GürkanA21s
Expert Level 2
Galaxy S
Güle güle kullan ☺️
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy S
Teşekkürler 😊😍
Emir-S22
Expert Level 4
Galaxy S