cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Samsung Servis Deneyimi

(Topic created on: 09-12-2022 06:15 PM)
88 Views
Emir-S22
Expert Level 4
Options
Galaxy S

Öncelikle herkese merhabalar;

Yaşadığım ve tavsiye ettiğim servisi ve deneyimimi sizlere anlatıcam.
Cumartesi günü (10.09.2022) tarihinde saat 17 de Samsung Akıllı Servis SİMGE ELEKTRİK servisine s10+ cihazımı hayalet ekran ve pil dolayısı ile verdim saat 17 olmasından ötürü aynı gün yapılamiyacağını belirttiler benim için sorun yoktu ve ikami cihaz aldım servisten ikami olarak A22 verdiler gayet sorunsuz ve iyi durumda bir cihazdı Yetkili arkadaş bana saat 11 gibi en geç hazır olucağını belirtmişti (8 30 da açılıyor) benim için sıkıntı değildi akşam gelicektim çünkü
Bugün (12.09.2022) cihazı almaya gittim gittiğimde servis gayet sakin ve herkes mutluydu cihazımı aldım cihaza ekran değişimi uygun görülmüş (S ve Note serisinde yan çerçeve ekran ve batarya beraber değişiyor) ve cihazı aldım cihaz 0 gibiydi en büyük korkum olan arka camın tam oturmaması sorunu yoktu 
Deneyimim bu şekildeydi Ankara'daki arkadaşlara kesinlikle simge elektroniği tavsiye ederim uzun yıllardır en iyi servis ödülü alıyorlar zateb

Şu an korkum Alfatürk'ün yaşadığı batarya değişimi sonrası daha kötü olması 
20 Comments
Emmi_S22Plus
Active Level 10
Galaxy S
geçmiş olsun, umarım ihtiyqç olmaz, ama olursa servis konusunda herkes her yerde aynı memnuniyeti yaşar.
Emir-S22
Expert Level 4
Galaxy S
umarım ben çok gittim hep memmundum
ben006
Expert Level 5
Galaxy S
Ben basari gidiyorum kizilay dakine yani orasida iyi ama iyi oldu garanti dolmadan gitmeniz
Emir-S22
Expert Level 4
Galaxy S
başarının apple kısmını denedim ilgisizlerdi
Emir-S22
Expert Level 4
Galaxy S
hepsi kvk ya bağlı
GürkanA21s
Expert Level 2
Galaxy S
Ben cihazı hep başarıya yaptırdım bütün parçalar orda değişti ama servis beş para etmezmiş garanti olan cihaza yazılım atacağı için 200 TL istiyor daha sonra simge elektronik keşfettim keşke hep orada yaptırsaydım bide akıllı servis
Emir-S22
Expert Level 4
Galaxy S
iyiler ya
GürkanA21s
Expert Level 2
Galaxy S
Cumartesi bende gittim de haftaya Bi daha gitcem test te sokturacam cihazı garanti bitmeden
Emir-S22
Expert Level 4
Galaxy S
test işi yalan pek sorunu tespit edemiyorlar