cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Samsung Saçmalığı

(Topic created on: 06-22-2022 12:54 PM)
104 Views
MuzoS23
Expert Level 2
Options
Galaxy S

S20 ye ayrı güncelleme , S20+ a ayrı güncelleme , S20 Ultra ya ayrı güncelleme veriliyor . Gerçekten soğudum iyice samsung dan 

13 Comments
burak3232
Active Level 5
Galaxy S
Ayri cihazlar zaten neden ayni guncellemeyi alsinlar
MuzoS23
Expert Level 2
Galaxy S
Peki neden S21 serisi , S22 serisi aynı güncellemeleri aynı zamanda alıyor
burak3232
Active Level 5
Galaxy S
Gününü ayni zamanda paylasiyorlar
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy S
Merhaba kardeşim,

Maalesef son zamanlarda bu durum oluyor

Siz yine alacaksınız s takılı güncellemeyi örneğin şuan s10 serisindeki durum çok ilginç 2 aydır bu oluyor

S10e haziran güncellemesi aldı ama s10 ve s10 plus test edilmedi yani ilginç samsung 😂 😂 tabi haber siteleri s10 serisi hepsini aldığını doğruluyor şaka gibiler hepsi djdjdjrjf
MuzoS23
Expert Level 2
Galaxy S
Dün S20 ye gelmiş güncelleme S20+ hala bekliyor şaka gibi valla 🙃
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy S
Güncellemeler otomatik olunca samsung türkiye de kızamıyorum yapacak bir şey yok çalışanların cihazı s10e veya s20 😂 😂 oncelik sağlıyorlar djdjfjjfjf
Emir-S22
Expert Level 4
Galaxy S
s20 ye gelen güncelleme s21fe ye bile gelmedi
kingkong0
Active Level 10
Galaxy S
Bundan sonra s10 a gelecek olan güncellemelerde pil ile iyileştirmeler olur mu? Yoksa artık böyle bir iyileşme güncellemesi gelmez mi bizlere?
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy S
İyileştirme olur mu bilmiyorum, inşallah olur diyelim.

Benim cihazım 1.5 yıllık ve pilim baya kötü çıktı geçen serviste ölçtürdüm değişmesi gerektiğini söylediler ve mecburen en son güncellemeyi yükleyeceğiz dediler ve bende kendim yükledim evde ve sonuç bu mayıs güncellemesi ilede pil Bozulmamış

İyileştirme güncellemesi almaya devam eder muhtemelen, hatta one uı 4.1.1 özelliklerini de alacağız inşallah umutluyuz

Pili kötü olmayan s10 plus gayet iiyi sonuç alır bendenScreenshot_20220622-130309_Device care.jpg