cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Samsung S9+ Sorunlar bitmiyor

(Topic created on: 02-02-2021 03:57 PM)
450 Views
Topraks9plus
Expert Level 5
Options
Galaxy S
Merhabalar, Öncelikle burdan Samsung Ebru elektronik Yetkili servisine selam olsun.
2 hafta önce Arama sorunu var karsi tarafa sesim gitmiyor sorunu ile verdiğim cihazın arama sorununu düzeltip ek sorun koymuşlar çok güzel bir iş başarmışsınız.

1. SORUN

Telefonda arayüzde gezinirken siyah ekran veriyor ve 10 saniye siyah ekranda kalip kilit ekranina dönüyor.
Ve bunu tekrarlıyor.

2. SORUN

Telefon Komple kapalıyken Hizli sarj olmuyor.
S10 Plus, S9 Plus ve ek kablo ile denedim.
Adaptorleri değiştirip denedim.
Telefonu kapatmadan önce sarja takip bakıyorum hizli sarj oluyor yazisi var telefonu komple kapatiyorum yerinden bile oynamiyor bakiyorum sabaha kadar anca dolmuş ve yavas sarj oluyor.

image
Kırmızı ok Telefon kapaliyken hızlı sarj
Sarı ok telefon açıkken hızli sarj

3. SORUN

Telefonum kapalıyken sarja taktiğimda sayaç bazen sarjımi 0'dan 100'e fırladi gösteriyor.
Ve sarjimi 1 iken taktiğimda ve telefonumu kapattigimda sayaç 1'den 40'lara uçuyor.

image
10 dan 100 e uçması

image
1. Görsel sarj 1 iken takip kapatmam

image
2. Görsel sarjim 40 50 lere uçması

Artık bu sorunları çekemeyeceğim.
Note 10 alacağım inşallah onda sorun yaşamam.

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
User0000004
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba Topraks9plus,

Ben Turkuaz, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

İncelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacaktır. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

target=_blankhttps://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!...

Teşekkürler.
MOD​

View solution in context

19 Comments
AlperA10s
Active Level 9
Galaxy S
S9 Plus telefonu ne zamandır kullanıyorsun? Genelde çok eski telefonlarda böyle sıkıntılar oluyor.
Topraks9plus
Expert Level 5
Galaxy S
tam 3 senedir.
AlperA10s
Active Level 9
Galaxy S
Telefonun bataryası şişmiş olabilir. Daha fazla kullanmanı önermem, zaten arka kapağınıda açıp bakamıyorsun.
Topraks9plus
Expert Level 5
Galaxy S
Benim bataryam yeni degişti ya 😂
AlperA10s
Active Level 9
Galaxy S
Sorun bataryada değil zaten. Telefon artık kullanılamaz derecede arızalanmış. Böyle telefonlara takılan bataryaların hepsi şişmeye başlar, veya kendiliğinden bozulur. Aynı sorunu bir yakınım yaşamıştı. Bundan sonra telefonu tamir ettirmek için para harcama bence.
Topraks9plus
Expert Level 5
Galaxy S
Simdide begeniyorum yorumunu members geri atiyor ah members optimize sorunu(yanliş anlasilmasin)
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Note 10 sorun çıkartmaz umarım.
buraks22
Active Level 4
Galaxy S
bataryanı değiştirmek sorunu çözecektir
Topraks9plus
Expert Level 5
Galaxy S
Bataryam 2. kere değişti geçen bir sey değişmedi 🤦