cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Samsung S22 Ekran Süresi

(Topic created on: 11-30-2023 12:49 AM)
371 Views
Serdarksks
Active Level 3
Options
Galaxy S

Cihazı 5 Kasım da aldım 3700mah batarya için gayet güzel Samsung M51 den geçiş yaptım (7000mah) batarya dan sonra yeterli olmaz diye düşündüm ama S22 günlük kullanımda iyi sayılır 

image

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Galaxy S
Ben bu zorlamadan bahsedince"ne alaka" demişlerdi.Halbuki Note 4'ümde kullanmadıgımda şarjı iterken,yoğun kullanımda 1 günü çıkartıyordu.Cihazı kullanabilmek de artık bir yetenek işine döndü samsung sayesinde😄.

View solution in context

16 Comments
CanAcar
Active Level 7
Galaxy S
bu ekran süresini tam olarak nasıl aldığınızı anlatır mısınız? aynı cihaz bende de var ancak 4 5 saati geçemiyorum, 120hz kullanmak dışında başka hiç bir şey yapmıyorum.
Serdarksks
Active Level 3
Galaxy S
Hocam telefonu zorladıkça sizin kullanımınaza göre yükselecektir ben sabahtan öğleye kadar ortalama YouTube dan 1.5 saat lik film öğleden sonra da yine ortalama 1.5 , 2 saatlik film izliyorum bu şekilde ekran süresi alıyorum yani günlük 2 film izliyorum zaten 4. 42 dk ortama onlar tutuyor
Solution
Galaxy S
Ben bu zorlamadan bahsedince"ne alaka" demişlerdi.Halbuki Note 4'ümde kullanmadıgımda şarjı iterken,yoğun kullanımda 1 günü çıkartıyordu.Cihazı kullanabilmek de artık bir yetenek işine döndü samsung sayesinde😄.
Galaxy S
S22'den memnun kullanıcı olarak Members tarihine geçtin,tebrik ediyorum.Samsung'a olan inancım tekrar arttı 😄.
CanAcar
Active Level 7
Galaxy S
S22'den pil konusunda memnun olan tek insan gerçekten ben bile paylaşımdaki ekran süresini görünce mutlu oldum 😅
Galaxy S
😂
0 Likes
Serdarksks
Active Level 3
Galaxy S
Şuan için memnunum evet tek eksik şarj konusu aslında 4500 5000 mah olabilirmis onun haricinde kötü bir şey yok cihaz tasarım ele oturması v.s çok şık ısınması şuan için yok yazın İzmir sıcağında bakacağız artık 😊
Galaxy S
Zaten bütün cihazlarda 500mA daha sorun çözülür gibi ama olmuyır maalesf😊
0 Likes
bluerazz
Active Level 3
Galaxy S
güncel hocam 😄 helal olsun1701295247466_1701295247454_0.jpg
0 Likes