cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Samsung S22 Şarjı Çabuk bitiyor

(Topic created on: 02-08-2023 02:20 PM)
365 Views
Melihbey
Active Level 1
Options
Galaxy S

Telefonu alalı 3 4 ay oldu şarjı çabuk bitiyor ne özellik varsa kapattım ona rağmen çabuk bitiyor bu telefonu güç modunda kullancaksak hiç kullanmayalım atalım çöpe gitsin

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Merhaba. Önemli veri varsa yedekledikten sonra cihazı sıfırlayın. Ayarlar> genel yönetim> sıfırla> fabrika ayarlarına sıfırla.
Sıfırladıktan sonra cihazdaki sorun düzelmez ise yetkili servis merkezine teslim edip kontrol ettirin. Samsung servisi hakkında bilgi almak için müşteri hizmetlerini arayın. 4447711

View solution in context

12 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Melih kardeşim istersen s22 den iphone 13 e geçebilirsin kafan daha rahat eder S serisi de sorunlu
Melihbey
Active Level 1
Galaxy S
Geçicez de para etmiyor ki satsak
Solution
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Merhaba. Önemli veri varsa yedekledikten sonra cihazı sıfırlayın. Ayarlar> genel yönetim> sıfırla> fabrika ayarlarına sıfırla.
Sıfırladıktan sonra cihazdaki sorun düzelmez ise yetkili servis merkezine teslim edip kontrol ettirin. Samsung servisi hakkında bilgi almak için müşteri hizmetlerini arayın. 4447711
Melihbey
Active Level 1
Galaxy S
Kaç defa sıfırladım düzelmedi
Aykut
Expert Level 5
Galaxy S
Düzelmez kardeşim o s22 kronik sorunlu bende de var şarj dayanmıyor. 3700Mah yetmiyor ne yazık ki. İşlemci çok dengesiz.
Melihbey
Active Level 1
Galaxy S
Evet bide 60 hz kullanıyorum sırf şarj çabuk bitiyor diye
Aykut
Expert Level 5
Galaxy S
Ne yazık ki bende öyle. Telefonu 3310 modunda kullanıyorum. O kadar para verdik rezillik çekiyoruz. Madem batarya sorunlu niye optimize etmiyorlar. Yazılım ile çok daha iyi pil optimizasyonu saglayabilirler
Aykut
Expert Level 5
Galaxy S
Örnek iphone 11 bataryası s22 den de düşük ama 1 günü çok rahat bir şekilde çıkarıyor. Apple işlemci ve pil konusunda yazılım ile çok iyi iş çıkarıyor ama samsung yapamıyor üzücü ama gerçek.
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Birde işlemci çok iyi diyorlar