iptal
Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 
Çözüldü! ÇÖZÜLDÜ

Orijinal konu:

Samsung S21 5g telefonumun iadesini talep ediyorum

(Konunun oluşturulma tarihi: 12-02-2022 02:10 AM)
emrahcaglayan
Active Level 4
Seçenekler
Galaxy S

Sayın samsung yetkilileri,belirttiğiniz daha doğrusu belirtemediğiniz güncelleme tarihlerindeki vermiş olduğunuz duyarsızlık,hatta yalan bilgi ibraz ettiğiniz kanaatindeyim.s21 marka telefonuma 1kasım1aralık 2022 arası android 13 güncellemesi gelecek dediniz ve bunun ekran görüntüsünü paylaşıyorum ancak sonrada 1 Aralık 2022 1 ocak 2023 e kafanıza göre ertelediniz.güncelleme politikanızdaki duyarsızlıktan dolayı bu markanın telefonunu artık kullanmak istemediğimi tarafınıza iletiyorum .lütfen ürününüzün 2 yıllık garanti kapsamında olduğunu hatırlatır hizmetinizi eksik verdiğinizden dolayı malınızı para iadesi karşılığında almanızı talep ediyorum.

 
image
 
 
image
 
 
image
 
 
45 Yorum
MekaClyde
Active Level 5
Seçenekler
Galaxy S
Gerçekten bu güncellemede batırdılar. Bu kadar gecikince gelse de yükleyesim gelmiyor telefonu bozar diye güven bırakmadılar.
babakartal
Active Level 3
Seçenekler
Galaxy S
Dediğin gibi soğuttular, insan soğuduktan sonra ne yapsalar fayda etmez, al bendende o kadar. Kendileri bilir, para bizim mal onların.
Anonymous
Uygulanamaz
Seçenekler
Galaxy S
S20 ultra android 13 aldı diye biliyorum demek ki s20 plus'a gelmemiş
Vecihi1903
Active Level 6
Seçenekler
Galaxy S
İyi geceler
alperde
Active Level 5
Seçenekler
Galaxy S
suyu çıktı bu meselenin artık
Çözüm
Gökırmak
Moderator
Moderator
Seçenekler
Galaxy S

Merhaba emrahcaglayan,

 

Yazılım sunumlarının ertelenme nedeni, en sorunsuz şekilde sunulabilmesi için yazılımların sürekli olarak test edilmesidir. Müşterilerimiz için ilgili birimlerimizle sürekli olarak bağlantı halinde olduğumuzu bilmenizi isteriz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

 

MOD