cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Samsung S21 5g telefonumun iadesini talep ediyorum

(Topic created on: 12-02-2022 01:38 AM)
134 Views
emrahcaglayan
Active Level 4
Options
Galaxy S

Sayın samsung yetkilileri,belirttiğiniz daha doğrusu belirtemediğiniz güncelleme tarihlerindeki vermiş olduğunuz duyarsızlık,hatta yalan bilgi ibraz ettiğiniz kanaatindeyim.s21 marka telefonuma 1kasım1aralık 2022 arası android 13 güncellemesi gelecek dediniz ve bunun ekran görüntüsünü paylaşıyorum ancak sonrada 1 Aralık 2022 1 ocak 2023 e kafanıza göre ertelediniz.güncelleme politikanızdaki duyarsızlıktan dolayı bu markanın telefonunu artık kullanmak istemediğimi tarafınıza iletiyorum .lütfen ürününüzün 2 yıllık garanti kapsamında olduğunu hatırlatır hizmetinizi eksik verdiğinizden dolayı malınızı para iadesi karşılığında almanızı talep ediyorum.

image

image

image

jargonist
Active Level 5
Galaxy S
bu şekilde kullanıyorum kanka Screenshot_20221202_023214_One UI Home.jpg
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Uygulama ayrı ayrı çok güzel olmuş bende böyle denerim 😅
jargonist
Active Level 5
Galaxy S
dene kanka bu şekilde kullanıyorum aldığımdan beri baya pratik oluyor
MekaClyde
Active Level 6
Galaxy S

Şaka gibi cidden S20 Ultra modeline güncelleme verip S21 serisine vermemelerine mi gülsem S20 Fe Exynos modeline verip Snapdragon modeline vermemelerine mi. Ya da çoğu giriş ve orta segment modellere verip amiral gemilerine vermemelerine mi. Bixby'yi Türkçe yapsanız bu kadar uzun sürmezdi dağıtım. S21 serisini listeden çıkartıp yayınlandı diyip hala güncelleme gelmemesi de komik bir durum. Tek yaptıkları beğenmedikleri yorumları gönderileri silmek. Yarası olan gocunurmuş.

Nugya
Active Level 4
Galaxy S
Otomatik koyulan bağlantıya bakar mısınız s10 serisi yazıyor hahahaha yazık samsung Türkiye yerine kaktüs koysam daha fazla iş görürdü
MekaClyde
Active Level 6
Galaxy S
Yorumunu silerler dicektim de gerçekten de uyuyorlar bu sefer
halisS21
Active Level 4
Galaxy S
Sadece kendi kullandıkları telefonları mi güncellediler de yayınladı demişler :) sadece adı guncelmiyiz den ibaret kendisi bile güncel değil çok yazıkkk
MekaClyde
Active Level 6
Galaxy S
Members üzerinden Android 13 alan cihazların listesini yapmaktan aciz olan bir ekip var. Android 12 listesinin altına Android 13 alan cihazları yazan bir ekip. Belliydi böyle olacağı.
halisS21
Active Level 4
Galaxy S
Vurdum duymaz bir ekip var hiç birsey bilmiyorlar sadece liste yapmak için oturuyorlar orda görünen o gerçekten de tarih veriyorsun ona bile uymuyorsun dünya da bizden hariç 1 2 ülke kalmış sadece
babakartal
Active Level 3
Galaxy S
S20+ üvey evlat oldu aldığıma bin pismanım. Eşime başka marka tercih ettim, bundan sonraki tercihlerimde öyle olacak gibi..