cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Samsung S21 5g telefonumun iadesini talep ediyorum

(Topic created on: 12-02-2022 12:59 AM)
124 Views
emrahcaglayan
Active Level 4
Options
Galaxy S

Sayın samsung yetkilileri,belirttiğiniz daha doğrusu belirtemediğiniz güncelleme tarihlerindeki vermiş olduğunuz duyarsızlık,hatta yalan bilgi ibraz ettiğiniz kanaatindeyim.s21 marka telefonuma 1kasım1aralık 2022 arası android 13 güncellemesi gelecek dediniz ve bunun ekran görüntüsünü paylaşıyorum ancak sonrada 1 Aralık 2022 1 ocak 2023 e kafanıza göre ertelediniz.güncelleme politikanızdaki duyarsızlıktan dolayı bu markanın telefonunu artık kullanmak istemediğimi tarafınıza iletiyorum .lütfen ürününüzün 2 yıllık garanti kapsamında olduğunu hatırlatır hizmetinizi eksik verdiğinizden dolayı malınızı para iadesi karşılığında almanızı talep ediyorum.

image

image

image

Adalım
Active Level 1
Galaxy S
S21 ultraya bı dunya para verdım. Ama goruyorum kı guncellemeyı bıle paylasamıyorlar. Fırsatım oldugu an apple a gecıs yapacagım. Amırallere vermeyıp orta segmente vermek ne mantıktır...
LastWolf37
Active Level 3
Galaxy S

bir tarih verip o tarihte guncellemeyi yayinlamayip gidip orta segmentlere guncelleme verem sacma firma son samsung kullanisim olacak bu cihaz.

hayir tarih vermeseler yine tamam ama bu tamamen saçmalık en kisa surede kurtulacagim bu cihazdan dahada almam samsung 
LastWolf37
Active Level 3
Galaxy S
banglades bile guncelleme almis ya onlarin bile yapip Türkiye subesinin yapamadigi ne olabilir ki
Mert_Kemal
Active Level 5
Galaxy S
İşbilmezlik ve umursamazlık. Başka açıklaması yok bence
Elthendorn
Active Level 4
Galaxy S
Buna ben de cok sasırıyorum, abdde bile s21 ultra unlocked cihazlara gelmemis bir de biz türkiyeye, saka gibi. Alt segment telefonlara geleli kaç gün oluyor.
Bsalih
Active Level 1
Galaxy S

Samsung galaxy s21 cihazıma daha android 13 güncellemesi gelmedi. S21fe ve s20fe cihazlarına güncelleme gelmesine rağmen s21 daha iyi bir cihaz ama neden hala güncelleme gelmedi

Doganaslan
Active Level 3
Galaxy S
S20fe sd versiyonu için A13 güncellemesi gelmedi.
Galaxy S
Kimseye gelmedi s20fe SD modelinede gelmedi
Bsalih
Active Level 1
Galaxy S
S20 fe android 13 arkadaşıma geldi bugün
S20FETUGAY
Active Level 7
Galaxy S
Snapdragon versiyon mu