cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Samsung S20FE Pil Kullanımı

(Topic created on: 01-26-2022 08:36 PM)
147 Views
hakanataytr
Active Level 1
Options
Galaxy S

Güncellemeden sonra pil olarak ben çok kötü durumdayım %50  **bleep** var

önceden ekran acık surum 6 7 saat görüyorum şimdi iki üç saat 

image

10 Comments
hakanataytr
Active Level 1
Galaxy S
Telefon 1 aylık güncelleme sonrası oldu güncellemeden önce 2 gün 7 saat 8 saat alıyordum
hakanataytr
Active Level 1
Galaxy S
Konuyu açmadan önce güç tasarrufu aldım şarjı bitmemesi için
Solution
ahmet_turğut
Expert Level 5
Galaxy S
Merhaba
Snapdragon işlemcili olan model seçeneği ile düzeltme güncellemesi 1 Ocak 2022 Android güvenlik yazılım güncellemesi geldi bu güncellemeyi yaptığımıza rağmen Sorun devam ediyorsa incelenmesi için hata raporu gönderin şu işlemleri yaparak hata raporu gönderebilirsiniz uygulamalar ekranına Gelin
Samsung menbırs uygulamasını bulunur tıklayıp girin 6'da yer alan yardım Alın Yazı seçeneğine tıklayın çıkan sayfa içerisinden hata raporları yazı seçeneğine tıklayın çıkan sayfa içerisinden cihazınıza uygun hata seçeneğini bulun ve tıklayın uygun hata seçeneğini Bulamazsanız Diğer hata seçeneğine tıklayın cihazınız için uygun hata seçeneğini bulup tıkladıktan sonra çıkan sayfa içerisine bütün soru ve sorunlarınızı yazın önemli ayrıntılar ekleyin kişisel Bilgilerinizi girmeyin sistem kayıt verileri gönder Bu yazı seçeneğini mutlaka açık halde bırakın sorununuzun sıklığını seçin ve hata fırını göndereyim arka planda kayıt oluşturulurken
Samsung menbırs uygulamasını kapatmayın ve uygulamadan çıkmayın raporu tamamen gönderilene kadar birkaç dakika mutlaka uygulama içerisinde bekleyin rapor tamamen gönderildiği zaman şöyle bir bildirim gelecektir

Hata raporları gönderildi bu hatayı bize bildirdiğiniz için teşekkür ederiz

Yetkililer cihazınızı inceledikten sonra konu ile ilgili olarak mümkün olan en kısa zaman içerisinde
Samsung menbırs uygulaması üzerinden bir geri dönüş sağlayacaklardır
MuzoS23
Expert Level 2
Galaxy S
Sıfirlamanizi öneririm bir hata olabilir , pil gerçekten çok kötü, verilerinizi yedeklemeyi unutmayın ve başka güncelleme varsa yapın
hakanataytr
Active Level 1
Galaxy S
2 hafta önce ayarlardan sıfırlama yaptım tekrar yapmak istemiyorum
Topraks9plus
Expert Level 5
Galaxy S
Cihazınız çekmeyen bir yerde mi?
Cihaz modeliniz nedir, Snapdragon veya Exynos?
SM-G780F mi yoksa SM-G780G mi?
hakanataytr
Active Level 1
Galaxy S
SM-G780G snapdragon versiyonu
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Ekran kapalı çok durmuş ondan olabilir.
hakanataytr
Active Level 1
Galaxy S
Öncesinde böyle kullanıyordum ama 6 7 saat ekran açık alıyordum snapdragon 120 hz kullanımda hafif bir ısı oluyor bende diğer kullanıcılar aynımı bilmiyorum