cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Samsung S20 Plus Pixel Display Hatası

(Topic created on: 03-10-2020 09:27 PM)
327 Views
HeManTheHellios
Expert Level 2
Options
Galaxy S

Yeni aldığım Samsung S20 + Telefonun arama ekranında ya da kilit ekranında iken ön kameranın 5mm sağ tarafında birkaç piksel yanıp sönüyor (Blinking) , sanki ölü piksel var gibi bir görüntü oluşuyor, ancak sorun donanımsal değil, UI yazılım bu noktadaki piksellere denk gelen görüntüyü işlemiyor gibi. Cok can sıkıcı ve rahatsız edici görünüyor. Bu seviye bir telefondan böyle bir hata beklemiyordum açıkçası.

Topraks9plus
Expert Level 5
Galaxy S
s10 dada çıkıyor note 10 dada herkeze çıkıyor
KaanErsoyS23
Active Level 8
Galaxy S
a30 var onda da **bleep** ediyorum arada
Galaxy S
çok ayıp etmişler müdür o zaman :)))
nisann
Active Level 4
Galaxy S
s10+ kullanıyorum ve aynısı bende de var hatta tam ekran kullandığım için şarj yüzdesinin üstünde görünüyor fakat sadece arama yaparken görünüyor bu yuzden bi sorun oldugunu dusunmedim, onemli bir bilgi alirsan lütfen bizmle de paylas...
Galaxy S
Samsung Emaar Bakacak, muhtemelen sensör ama yine de öyle bir görüntü çıkmamalı bence, değiştirilebilir belki dediler.
Topraks9plus
Expert Level 5
Galaxy S
aslında sensörü ekrana gömmeye çalışmışlar ama yapamamışlar
büyük ihtimalle samaung bu gelen sensör şikayetlerinden gelecek telefonlarda kamerayı falan sensör olarak kullanır
Topraks9plus
Expert Level 5
Galaxy S
bide samsungun telefonlardan kızılötesi sensörünü kaldırması kötü olmus
eskiden note 3 kullandım ve kızıl ötesi sensörünü kullanıyordum çok isime yarıyordu
samsung herşeyden tasarruf etmeye çalışıyor
Zahirennn
Active Level 7
Galaxy S
s20 ultra neden almadiniz Bu arada hayırlı olsun
Galaxy S
Ultra gereksiz büyük ve tek elde kullanımı zor geldi. ayrıca ram den başka diğer farkları tamamen hikaye. Kamera donanımları ayni ama 108 MbPixel için CPU inanılmaz zorluyor. kamera **bleep** yaratmak için dijital işleme fazlaca yükleniyor. Çok ciddi netleme problemi var. Battery de dolayısıyla büyük olmasına rağmen total performansta Plus un gerisinde kalıyor. Kimse zoom yapmak istemediğine göre gereksiz ultra :))
Galaxy S
Teşekkürler ayrıca bende IPhone Max Pro da var, ama S20+ un fotoğraflarını daha çok beğendim. Fakat çekim esnasında stabilizasyon Iphone Pro Max ciddi oranda başarılı.