cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Samsung S20 Fe SD Şarj Sorunu

(Topic created on: 08-31-2022 08:51 PM)
207 Views
Münferit02
Active Level 3
Options
Galaxy S

1 gün önce gelen güvenlik yaması güncellemesini yaptıktan sonra telefonu şarja taktığım halde şarj almıyordu ekranda süper hızlı şarj yazısı var şarj oluyor gibi görünüyor ama şarj olmuyor veya biraz alıyor sonra daha da almıyordu hatta şarjda iken şarjı azalıyor. Telefona format attım yine aynı sorun devam etti. Gece uyumadan şarja taktım sabaha kadar şarj %32 civarında öylece durmuş. Telefonum şarjsız bir şekilde güne başladım. Bu arada Şarj aletim Samsung bayisinden aldığım orjinal 25 w hızlı şarj aletidir. Telefonu orijinal olmayan hiç bir kablo kulaklık şarj aleti ile kullanmadım. Hiç böyle bir sorunla karşılaşmadım. Son güncellemeden sonra oldu.

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Selamünaleyküm

Cihazınızın kontrol edilmesi için hata raporu göndermenizi öneriyorum Samsung menbırs
Uygulamasına girdikten sonra destek seçeneğine tıklayın sayfa içerisinden hata raporları seçeneğine tıklayın sayfa içerisinden cihazınıza uygun olacak şekilde bir hata seçeneğine tıklayın çıkan sayfa içerisine bütün sorunları ayrıntılı bir şekilde yazın sorununuzun sıklığını seçip raporu gönderdikten sonra uygulama içerisinde birkaç dakika bekleyin raporunuz tamamen gönderildiği zaman bir bildirim gelecektir yetkililer cihazınızı inceledikten sonra uygulama üzerinden bir geri dönüşü sağlayıp ne yapmanız gereken hakkında bilgilendirmesini yapacaklardır

View solution in context

8 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
25w da var galiba o sorun
Ben 15w kullanıyırum
S20 fe SM-G780G telefonu şu kadar sürede şarj ettim wifi kapalı uyku modunda 20220831_205032_6026_1661968234.jpg
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Sadece 2 mesaj geldi onu okudum o kadar
Münferit02
Active Level 3
Galaxy S
Şarj süresini falan pek dikkat etmiyorum genelde boş vakit olduğunda yüzdesini bakmadan şarja takıyorum genelde memnunum cihazdan son güncellemeden sonra üzdü.
GürkanA21s
Expert Level 2
Galaxy S
Hayırlı olsun sende katıldın s20fe ailesine
Solution
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Selamünaleyküm

Cihazınızın kontrol edilmesi için hata raporu göndermenizi öneriyorum Samsung menbırs
Uygulamasına girdikten sonra destek seçeneğine tıklayın sayfa içerisinden hata raporları seçeneğine tıklayın sayfa içerisinden cihazınıza uygun olacak şekilde bir hata seçeneğine tıklayın çıkan sayfa içerisine bütün sorunları ayrıntılı bir şekilde yazın sorununuzun sıklığını seçip raporu gönderdikten sonra uygulama içerisinde birkaç dakika bekleyin raporunuz tamamen gönderildiği zaman bir bildirim gelecektir yetkililer cihazınızı inceledikten sonra uygulama üzerinden bir geri dönüşü sağlayıp ne yapmanız gereken hakkında bilgilendirmesini yapacaklardır
Mustafa3437
Expert Level 5
Galaxy S
Güncellemeyi yapmasaydınız keşke. Süper hızlıyı kapatıp deneyin.
Münferit02
Active Level 3
Galaxy S
Şu anda oluyor kendine geldi telefon yine de hata raporu gönderdim incelesinler.
Galaxy S
Herkeste var kutudan çıkan şarj aletini kullanin sorun duzelene kadar bütün herkeste var sıkıntı