cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Samsung S20 FE

(Topic created on: 01-15-2021 03:44 PM)
471 Views
tutamtatar
Active Level 1
Options
Galaxy S

Merhaba 

Samsung S20 FE telefonum var 25w hızlı şarj aleti aldım. 15w ve 25w hızlı şarj aletleri aynı sürede şarj ediyor. Telefonum 25w hızlı şarjı destekliyor. Ayarlardan baktığımda hızlı şarj işaretli gözükmektedir. Ancak S20 ve S20+ ve Note 20 serisinde ayarlar bölümünde süper hızlı şarj diye ayrı bir bölüm var. Peki S20 FE neden yok acaba sorunun acil çözülmesini bekliyorum. 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Yeşil
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba tutamtatar,

Ben Yeşil, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm. İncelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

target=_blankhttps://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!...

Teşekkürler.
MOD​

View solution in context

0 Likes
7 Comments
MeHmEt99
Expert Level 5
Galaxy S
senin sorunun hizli sarj olmamasından mi kaynaklı söyle pil %80 sonra yavaşlar doldurmaya pile zarar verememek için guncelme aldin mi android 11
0 Likes
tutamtatar
Active Level 1
Galaxy S
Evet Android 11 güncellemesi aldım
sorun şu ki telefon 25w hızlı şarj ile 15w aynı sürede oluyor.
0 Likes
livingtodie
Active Level 8
Galaxy S
Sadece adaptör mü aldınız yoksa kablo ile birlikte mi aldınız? ve marka olarak ne aldınız?
0 Likes
tutamtatar
Active Level 1
Galaxy S
samsung orijinal 25w şarj aleti kablosu ile beraber aldım Modeli Ep-TA800 25W
0 Likes
Galaxy S
ayarları yok zaten sen 25w şarj adaptörünü takınca direk süper hızlı şarj olarak gözüküyor bende s20fe kullanıyorum bende böyle oldu bide yarım saat **bleep** ediyor
0 Likes
tutamtatar
Active Level 1
Galaxy S
anlamadığım 15w ile 25w aynı sürede şarj ediyor senin bence yanlışın var. 25w 15 dk daha erken şarj etmesi gerekiyor özellikle test ettim 15w 1 saat 22 dk şarj etti 25w 1 saat 21 dk şarj etti bu işte bir gariplik ana kart eğer söylediklerine göre 25w şarj kabul ediyorsa o zaman yazılımsal bir sıkıntı var acilen çözülmesi lazım acayip can sıkıcı bir durum....
0 Likes
Solution
Yeşil
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba tutamtatar,

Ben Yeşil, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm. İncelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

target=_blankhttps://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!...

Teşekkürler.
MOD​

0 Likes