cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Samsung S10 2. El İçin Tavsiyeler Nedir?

(Topic created on: 02-13-2021 06:23 PM)
87 Views
Kanca
Active Level 4
Options
Galaxy S

Ben samsung A30 kullanıcısıyım. Uzaktan eğitim sürecini telefondan yürüttüm. Microsoft office programları, zoom gibi uygulamalarda wordler, slaytlar ve toplantılara katıldım. Bunları yaparken A30'da biraz zorlandım, Özellikle powerpointe. 2. el amiral telefonlarına bakıyorum bunlardan biri S10(bütçeme ve boyutuyla elime uygun olduğunu düşünüyorum).

2. el S10 alırsam nelere dikkat etmeliyim?
7 Comments
kingkong0
Active Level 9
Galaxy S
Ne kadar dikkat etseniz bile problemli olabilir. Bunu farkedemeyebilirsiniz. Bence hiç bulaşmadan sıfır cihaz tercih edin. Pilinden tutun ekranına kadar sıkıntı olabilir.
Kanca
Active Level 4
Galaxy S
Bende sıfırına verecek bütçe yetersiz kalıyor.
Galaxy S
orta segmentte birçok telefon var işinizi rahatlıkla görecektir biraz büyük olmaları dışında
Kanca
Active Level 4
Galaxy S
Samsung amiral telefonlarında Dex özelliği mevcut asıl değiştirme nedenim bu aslında
Galaxy S
hmm o zaman güzel bir seçenek
HaşimA22
Expert Level 5
Galaxy S
kontrol etmek için izin isteyin vermez ise uzak durun belki sorunu olupda bilmeni istemez
Engin33
Active Level 1
Galaxy S
s10 ilk çıktığında aldım. başlarda çok iyi olan ön kamerası güncellemelerle birlikte çok bozuldu. Çok bulanık çekiyor, hep kayma yapıyor. Alt segment telefonların bile ön kamerası s10 dan iyi. Bunu bilerek almanızı öneririm.