cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Samsung S ve Diğer Cihazlar

(Topic created on: 04-15-2020 02:20 PM)
421 Views
DeadForest
Active Level 8
Options
Galaxy S

Arkadaşlar bütün forumda A50 im ısınıyor A70 im ısınıyor yok şu cihazım ısınıyor yazıyor. S10 kullanıyorum bazen o bile ısınıyor  ve şaşırdık mı S20 de ısınıyor o yüzden bu tarz şeyler yazmanız sizin cihazınızla alakalı değil tamamen Samsung un sorunu ve ekleme yapayım. Ana ekranda bile S10 ve S20 de bile bazen takılmalar kasmalar yaşanıyor.

Yani bu tarz amiral gemileri bile bu kadar sıkıntılı olduğu için A serisi veya herhangi bir modeli gayet normal. Büyük ihtimalle güncelleme ile telefonların içine ediyorlar aslında hiçbir güncellemeyi yüklememek lazım kutudan çıktığı gibi kullanmak lazım
image

24 Comments
DeadForest
Active Level 8
Galaxy S
Note 9 Note 8 S9 çoğunu kullandım hepsinin arayüzü kasıyor ve ısınıyor. Çözümü de başka marka almak çünkü bütün samsung telefonlar aynı.
S20exyons990
Expert Level 1
Galaxy S
kardes ben amma ballıyım ha cijaz A30s ne ısınma var ne takılma android 10 la alakalı olabilir ve bana daha gelmedi gelse de yapmam herhalde
Galaxy S
ben bu sitede bir senin telefonunda zaten sorun görmedim maşallah senin dediğine göre senin cihaz şu an s20 ultradan daha iyi sen a30s almadan önce hangi cihazı kullanıyodun ?
DeadForest
Active Level 8
Galaxy S
android 10 ile görürsün 😄
S20exyons990
Expert Level 1
Galaxy S
huweı mate 10 pro
Galaxy S
işte bunun performansı sana yüksek geldiği için sen iyi zannediyorsun daha önce amiral gemisi kullansaydın bu nasıl telefon derdin 😁 benim a30 dan önceki telefonum s7 edgeydi şimdi onu mumla arıyorum vallahi
S20exyons990
Expert Level 1
Galaxy S
aynen
MBÖ
Active Level 10
Galaxy S
helalll aynen öyle bu genelde android sorunu google la alakalı bence son model de olsa kasma olacaktır 👍👍👍
Blau
Active Level 5
Galaxy S
Bizde S serilerin bile ısınma sorunu Exynos işlemci yüzünden. Yurtdışındakilerin çoğu snapdragonlu onların telefonu daha iyi performans alıyor.