cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Samsung One UI 5.1 güncellemesine şikayetler artıyor

(Topic created on: 03-03-2023 01:45 AM)
182 Views
MeHmEt99
Expert Level 5
Options
Galaxy S
Samsung tarafından kısa süre paylaşılan One UI 5.1 güncellemesi, bazı kullanıcılar için ciddi bir pil sorunlarını birlikte geldi. Reddit ve Samsung forumlarında şikayetler artıyor.

Samsung, One UI 5.1 güncellemesini dünyanın birçok yerindeki amiral gemisi ve orta sınıf Galaxy cihazlara ulaştırmaya başladı. Ancak bu güncellemeyi telefonlarına yükleyen bazı kullanıcılar, çeşitli pil tüketimi ve güç verimliliği sorunlarına yol açtığını söylüyor. 

Samsung One UI 5.1'e gelen şikayetler artıyor

Samsung'un One UI 5.1 yükseltmesi dünya çapında birçok kişi tarafından merakla bekleniyordu. Ancak güncelleme, cihazlara yeni özellikler eklese de beklentileri karşılamıyor gibi görünüyor. Kısa süre önce sizlere One UI 5.1 güncellemesinin Galaxy S22 ve S21 cihazlarda benzer sorunlara neden olduğundan bahsetmiştik.

Şimdi yeni güncelleme daha fazla cihaza ulaşırken, özellikle Reddit platformunda Galaxy Z Fold 4 ve Z Fold 3 kullanıcılarından gelen şikayetler de artmaya başladı. Kullanıcılardan gelen çok sayıda geri bildirim, One UI 5.1 sonrası Galaxy Z Fold akıllı telefonların pil ömründe önemli bir gerileme yaşandığını söylüyor.

Ayrıca Reddit'e ek olarak kullanıcılar, Samsung'un resmi topluluk forumunda da pilin bitmesi sorunuyla ilgili hayal kırıklıklarını dile getirmeye başladı. Bu durum, kesinlikle yaygın bir sorun olduğunu bizlere gösteriyor. Henüz Samsung, yaşanan sorunlar hakkında resmi bir açıklama paylaşmadı. Ancak Mart 2023 güncellemesinde cihazlar için hızlı bir düzeltme yayınlanabilir.

NOT : ONE UI 5.1 HZ DALGALANMASI VAR 120HZ DE DALGALANMA MEVCUT VE DOLBY ATMOS BİR TIK DAHA YUKSELIYOR KEN HİÇ BİR **bleep** OLMUYOR REKOR HATA KIRDI S22/ ZOOM NETLEME SORUNU ODAK MANUEL YAPIYORUM 5.1 KESİNLİKLE YÜKLEMEYİN 
8 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Mehmet kardeşim başlıkta yazdığın yazılar gözükmüyor bende mi sorun?
0 Likes
MeHmEt99
Expert Level 5
Galaxy S
Düzenledim
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Tamam şimdi oldu
carljohnsonn
Active Level 7
Galaxy S
Eline sağlık samsung akıllanır artık umarım 🙏🏻
daktilo84
Active Level 7
Galaxy S
Çok ilginç şeyler oluyor. Umarım düzeltirler yakın zamanda.
ERHCA
Active Level 2
Galaxy S
S21 FE bende yükledim cidden bariz bir pil sorunu var. 5.0 da kalsaydım keşke nerden yüklediysem
carljohnsonn
Active Level 7
Galaxy S
Sorma hacı ya harbiden şarj daha hızlı gitmeye başladı
Solution
Gökırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba MeHmEt99,

 

Durumu incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

 

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

 

Teşekkürler.

MOD

0 Likes