cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Samsung, One UI 3.1.1'i test etmeye başladı: Ağustos ayında yayınlanabilir

(Topic created on: 07-29-2021 06:42 PM)
MeHmEt99
Expert Level 5
Options
Galaxy S

Samsung, arayüz yazılımının son sürümü olan One UI 3.1.1'i test etmeye başladı. Yeni sürümün Ağustos ayı sonlarında çıkması planlanıyor.

 
image
 
Samsung, 2020'nin sonlarında Android 11 tabanlı One UI 3.0'ı piyasaya sürmüştü. Bu yılın başlarında da şirket, Galaxy S21 serisini piyasaya sürerken One UI 3.1'i duyurdu. Altı ay sonra ise Güney Koreli teknoloji devi One UI 3.1.1'i test etmeye başladı.

İlk olarak Galaxy S21 serisine gelecek

Sızan bilgilere göre, Samsung topluluk forumunda bir moderatör, 3.1.1 arayüzünün Ağustos ayının sonunda Galaxy S21 için piyasaya sürüleceğini açıkladı. Bu, aynı zamanda mağaza raflarına çıkması beklenen ve yaklaşmakta olan Galaxy Z Fold 3 ve Galaxy Z Flip 3'ün, arayüz yazılımının yeni sürümüyle piyasaya sürüleceği anlamına geliyor.

 
image
 

 

 

Ayrıca CheckFirm uygulamasına göre Samsung, Galaxy S21 serisi için One UI 3.1.1'i test etmeye başladı bile. Bu nedenle, güncellemenin önümüzdeki ayın sonuna kadar ulaşması bekleniyor. Ne yazık ki, One UI'nin bir sonraki sürümü hakkında hiçbir bilgi mevcut değil. Öte yandan One UI 3.1.1'in ağırlıklı olarak premium akıllı telefonlar ve tabletler için yeni özellikler sunacağı belirtilmiş.

6 Comments
BLACK_44
Active Level 8
Galaxy S
Android 12 bence daha başarılı...
MeHmEt99
Expert Level 5
Galaxy S
Kesinlikle katılıyorum
0 Likes
BLACK_44
Active Level 8
Galaxy S
Cihazım android 12 versiyonunu almasaydı cihazı degiştirirdim android 11 güncellemesinde hiç bir farklılık yok 10 versiyonuyla aynı ama 12 versiyonu benim için cok sevindirici oldu diyebilirim..
MeHmEt99
Expert Level 5
Galaxy S
Ciddi alt yapı farkı olucak bunu forumlarda da üstü ne üstüne vurguluyorum
BLACK_44
Active Level 8
Galaxy S
Dedigine kesinlikle katılıyorum senelerce aynı arayüzü kullandı xiamoi huwai vs cihazlarda bundan fırsat bilerek piyasaya farklı arayüzlü cihazlarını sundular en çok da bundan kaybetti samsung..
MeHmEt99
Expert Level 5
Galaxy S
Samung en kötü yanı müşteri memnuniyeti berbat servisler berbat yazılım berbat bir şey yaptıklarında diğer sağlam olan şeyi bozuyorlar bu yüzden apple popilasyomu hâlen devam etmekte apple uyguladığı sistemi samsung uygulama kalksa apple 1 yıl içinde duman olur