cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Samsung Music Sorunsalı..

(Topic created on: 08-28-2020 11:41 PM)
269 Views
Sercan
Active Level 4
Options
Galaxy S

image
Şu sorun benim öyle canımı sıkıyor ki anlatamam! Zaten kısayolu olmayan, kilit ekranından kontrol izinleri kısıtlı olan saçma bir uygulama olduğu yetmiyormuş gibi bir de böyle uğraşıyorum. Yok mu şu sorunun çaresi? Ya da böyle kullanışlı, kilit ekranında şarkı değiştirirken veyahut sarma yapacağımız ve sesini dilediğimiz gibi ekrandan kısacağımız bir uygulama?

Samsungun hatalarından biri de kullanıcıya kullanım kolaylığı sağlamaması!!

One UI gelirken kullanıcılara verdikleri en somut mesaj tek el ile rahat kullanım olmasıydı fakat ses kısmak için, sürekli diğer elimle fonksiyon tuşlarına basmam gerekiyor. Bir türlü şu olayı aktaramıyorum. Denetim çubuğu benzeri birşeyler gerekiyor. Fakat samsung bu konuda inat ediyor. **bleep** casper telefonlarında bile kullanıcıya denetim çubuğu gibi bir rahatlık sunulmuşken, samsung telefonlarında sanki tablet kullanıyormuşum gibi iki elimi sürekli telefonda birleştirmem gerekiyor..

2 Solutions

Accepted Solutions
Solution
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Kardesim

- Bu mp3 indirdiğiniz sitenin kaynak dosyalarından kaynaklanıyor. Telefonda veya dosyalarında herhangi bir sıkıntı yok yani.

View solution in context

Solution
User0000005
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba Sercan,

Ben Siyah, Samsung Forum moderatörüyüm. Bu görüş ve önerilerinizi bize bildirdiğiniz için teşekkürler. Sizlerden gelen talepleri, her zaman değerlendirmekteyiz ve ilgili birimlere iletiyoruz. 

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

0 Likes
3 Comments
UçanTosbağa
Active Level 6
Galaxy S
kardeşim 4-5 yıldır poweramp kullanıyorum. şu anki fiyatını bilmiyorum ama ben alırken 7-8 ₺ bir şeydi. eğer paran varsa bir bak güzel bir müzik uygulaması. Ayrıca AutomaTag adlı bir uygulama var o uygulama ile şarkıların kapak fotoğraflarını kolayca ve ücretsiz olarak değiştirebilirsin. tek tek uğraşır mısın o sana kalmış tabi.

poweramp'i 15 gün deneyebiliyorsun diye biliyorum: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.maxmpz.audioplayer
(1 kere satın alınca bir daha ödemeye gerek yok. abonelik tarzı değil yani)

AutomaTag:https://play.google.com/store/apps/details?id=com.fillobotto.mp3tagger
0 Likes
Solution
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Kardesim

- Bu mp3 indirdiğiniz sitenin kaynak dosyalarından kaynaklanıyor. Telefonda veya dosyalarında herhangi bir sıkıntı yok yani.
Solution
User0000005
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba Sercan,

Ben Siyah, Samsung Forum moderatörüyüm. Bu görüş ve önerilerinizi bize bildirdiğiniz için teşekkürler. Sizlerden gelen talepleri, her zaman değerlendirmekteyiz ve ilgili birimlere iletiyoruz. 

Teşekkürler.
MOD

0 Likes