Original topic:

Samsung Members Live - מאחורי הקלעים!

(Topic created on: 03-14-2022 04:10 PM)
2575 Views
Lior
Community Manager
Options
Galaxy S

רצינו לשתף אתכם במה שקרה מאחורי הקלעים באירוע #GalaxyUnpacked2022 בו השתתפו מעל ל-400 חברי Samsung Members מ-34 מדינות ברחבי העולם!

5 מתוכם היו חברים מהקהילה שלנו, ותהיו בטוחים שהם ייצגו אותנו בכבוד - תודה שהשתתפתם ‌‌💙

בזמן ההמתנה לאירוע ה-Unpacked החברים השתתפו באתגר #BreakTheRules2022. כולם קיבלו ערכות Unpacked עם אתגרים מהנים ואביזרים שעזרו להם לבטא את עצמם וגם להשתתף באתגר.

באירוע Members Live הציגו את התוצאות הטובות ביותר וביצעו הצבעה בשידור חי - הזוכים קיבלו את התואר 'רגע הקולנוע הטוב ביותר' וגם פרסים שווים ביותר.

בנוסף, המשתתפים נהנו מפעילויות כמו חידון אינטרקטיבי, חשיפת המכשירים בשידור Hands-on ומסיבת צפייה וירטואלית.

הכנו לכם סרטון עם טעימה קטנה מהיום הגדול (וגם חבר קהילה שלנו מופיע שם!) >>

רוצים להשתתף גם באירועים דומים?

המשיכו לקחת חלק פעיל בקהילה, שתפו תוכן ענייני וצרו דיונים עם החברים - אולי אתם תהיו שם בשנה הבאה.

27 Comments
Galaxy S
חוויה מטורפת, מקווה שיצא לי להשתתף מתישהו.
כל הכבוד לקהילה והנציגים הישראלים 🙂
נחום
Expert Level 5
Galaxy S
תודה ליאור על הפוסט ובעיקר על האפשרות שניתנה לי להשתתף באירוע מדהים זה.
אני מקווה מאוד שנתראה במפגשים מקומיים של ה-Members.
הרבה תודה לך, לאיריס, לאדיר ולרועי שלא נשכח.
נ.ב. זהיתי את עצמי במסך המפוצל.Screenshot_20220314-173844_Gallery_47799_1647272325.jpg
שמואל
Expert Level 5
Galaxy S
איזה מגניב נחום! כיף לראות אותך שם עם כולם😃
נחום
Expert Level 5
Galaxy S
תודה רבה שמואל היקר❣️
leen78
Expert Level 5
Galaxy S
איזה כיף, מגיע לך ובגדול נחום יקר
נחום
Expert Level 5
Galaxy S
תודה רבה לין!
Avichai
Expert Level 4
Galaxy S
וואו נראה ממש מגניב (ואני בטוח שכך גם היה🙃) וכל הכבוד לנציגים שייצגו אותנו בכבוד😉
נחום
Expert Level 5
Galaxy S
תודה אביחי. לשנה הבאה...
שמואל
Expert Level 5
Galaxy S
וואו איזה כיף לקבל הצצה לכזאת פעילות מדהימה של חברי הקהילה של סמסונג ממברס מסביב לעולם,ושאפו ענקי ל5 הכוכבים שלנו שייצגו אותנו שם🤩
גאה להיות חלק מהקהילה שלנו ומקווה ושואף להיות מייקר בע''ה ובאמת שאני מוכן לעשות כל מה שרק אצטרך כדי להגשים את החלום הזה,ובע''ה אולי באנפאקד הבא אהיה גם😍