cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Samsung Hakkında

(Topic created on: 12-01-2022 07:57 PM)
124 Views
Nugya
Active Level 4
Options
Galaxy S

2018 yılına kadar olan süreçte S6 Edge kullandım ve sonrasında Huawei kullanmaya başladım 4 senelik süreçte P9 Lite da kullandım P Smart Pro da P20 de P40 Pro da ne bir sıkıntı yaşadım ne de bir sorum veya sıkıntım olduğunda cevapsız kaldım çok güzel ilgilenildi her seferinde sonra bir karar verip P40 Pro cihazımı satıp S21 Ultra aldım şu 40 günlük süreçte böyle aptalca yönetilen bir forum ve müşteri hizmeti ile karşılaşmadım benzer bir forum bahsettiğim markada da vardı ve gayet stabil işliyordu her şey hiçbir sorun yaşamadım ama members üzerinden gördüğüm kadarıyla herkes sıkıntısını dile getiriyor ama samsung ekibi hiç oralı değil ellerinde asla net bir tarih yok gördüğüm kadarıyla siteleri forumları güncel değil veya geriden geliyor verilen cevaplar tatmin edici değil ve sorduğum öğrenmek istediğim konu karşısında alakasız cevaplar alınıyor yıllar önce tattığım vasatlık hala sürüyormuş onu anladım

Konuyu yazmamdaki amaç güncelleme ile ilgili sizlerin yaşadığı sıkıntılar, paylaşımlar ve forumda yapmış olduğum paylaşımın gelen bildirim üzerine gördüğüm paylaşımımın benim haberim ve onayım dışında görsel ve yazdığım içeriğin benden önce paylaşım yapan bir kullanıcının içeriği ile harmanlanıp değiştirilmiş olması buna istinaden gelen şikayet ile gönderimin moderatörler tarafından silinmiş olması

Silinen ilgili gönderimin adresi; 

12 Comments
Nugya
Active Level 4
Galaxy S
Başlıktan rezillikleri kelimesi kaldırıldı olarak görünüyor bende zoruna gidiyorsa rezilliklere son ver de yazmayalım silerek sorun çözülmez sorun giderilince çözülür Screenshot_20221201-191221_Samsung Members.jpg
Nugya
Active Level 4
Galaxy S
Paylaşmış olduğum ekran görüntüsü bu olduğu halde şu an bende paylaştığım görsel kaldırılmış olarak görünmekteScreenshot_20221201-182935_Samsung Members_1000026532_1669908579.jpgScreenshot_20221201-182919_Samsung Members_1000026530_1669908564.jpg
Nugya
Active Level 4
Galaxy S
Kaldırılan gönderim hakkında bildirimler sekmesinden almış olduğum ekran görüntüsü bu şekilde kimsenin gönderisini ve içeriğini çalmadığım halde gerçekleşen bu konu hakkında açıklama istiyorum Screenshot_20221201-192237_Samsung Members.jpg
HANATRONIC
Active Level 6
Galaxy S
Samsung Türkiye Android 13'ü cihazlara verme sürecini iyi yönetemedi. Gerek güncelmiyiz olsun gerekse memberstaki liste olsun ama Android 12 11 10 sorunsuz geçti
Nugya
Active Level 4
Galaxy S
Bilemiyorum ben 40 gündür kullanıyorum fakat burası ve genel olarak Samsung Türkiye yönetiminin vasatın da altında olduğunu düşünüyorum bir yerler bir eksik veya hata var ama düzelten ve uğraşan yok gibi
HANATRONIC
Active Level 6
Galaxy S
Android 12 yi portlamak tüm markalar için zormuş. Android 13 dağıtma zamanı geldiğinde daha Android 12 almayan cihazlar vardı (ki hala var). yetiştiremedikleri için ve S21 serisinden önce Android 13 ü A serisine verdiler. Samsung Türkiyeye şuan bir linç olduğu için isyan platformuymuş gibi görünüyordur ama inan bir iki ay sonra bunların hiçbiri kalmaz.
Nugya
Active Level 4
Galaxy S
Umarım dostum derdim güncelleme almak da değil elbet gelir o sorun değil karşında muhatap olacağın birini bulamıyorsun 1 Kasım - 1 Aralık diye duyurup süreyi sarkıtmak doğru değil söylenene göre çoğu ülkede yayınlanan güncelleme tarih verildiği halde gönderilmemiş olması kaldı ki S21 Ultra dışında başka seriler ve daha eski seriler için yayınlanmış olması Aralık - Ocak arası diyerek de çözebilirlerdi bu durumu daha erken gönderilse kimse sorun etmezdi
HANATRONIC
Active Level 6
Galaxy S
Evet haklısınız verdikleri tarihleri kaç defa ileri attılar.
Nugya
Active Level 4
Galaxy S
Dostum bu arada teşekkür ederim sohbetin ve anlayışın için