cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Samsung Galaxy s20fe smg 780 g

(Topic created on: 06-25-2022 09:29 PM)
100 Views
Anonymous
Not applicable
Options
Galaxy S

Sayın yetkili forum moderatörleri sizlerden bir isteğim olacak bu isteğimi ilgili kişilere ulaştırırsanız sevinirim şimdiden teşekkür ediyorum.

Başlıkta görmüş olduğunuz model cihazı kullanıyorum bu telefon tamamen kapalı olduğu zaman şarj olduğu zaman ekranın ortasında şarj yüzdesi sizin de bildiğiniz gibi yazmaktadır ancak şarj yüzdesi sayılar veya rakamlar çok küçük yazmaktadır bu cihaza yeni gelecek yazılım güncellemelerinden herhangi birisinin içerisine şarj yüzdesini büyütecek bir özellik eklemenizi istiyorum yani cihaz şarj yüzdesi tamamen kapalı olduğu zaman o rakamlar veya sayılar Biraz daha büyük yazsınlar daha iyi olur.
Görmek için Telefonun ekranını gözüme çok yaklaştırıyorum Bu da benim hoşuma gitmiyor gerçekten çok küçük yazıyor şarj yüzdesi.

image

6 Comments
Galaxy S
Bana büyük geliyor gayet rahat s6 lite da kapalı ilken aynı s20fe gibi dolum işareti var ne küçük nede büyük yani eşit ayarlanmış ahmetcim
UserEdited175
Active Level 7
Galaxy S
Tablet ve telefon farklı, karşılaştırmak hata ?
UserEdited175
Active Level 7
Galaxy S
Neden sildin yorumu, bu kadar mı korktun? ;)
UserEdited175
Active Level 7
Galaxy S
Bildiriyorum:)
Galaxy S
Yok kardeşim normal şarj yüzdesinin büyüklüğü normal benim her galaxy cihazım da da aynı ama keşke Biz ayarlar kısmında ayarlayabilsek İnş seni dikkate alırlar
Solution
Gökırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba 113945,

Forum içerisine yazmış olduğunuz tüm talepler, ilgili birimlerimizle paylaşılmakta. Bize iletmiş olduğunuz, bu değerli görüş ve önerileriniz de yetkili birimlerimiz ile paylaşılmıştır.

Teşekkürler.

MOD